Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sędziejowice-ulice: Wieluńska, Leśna, Kolejowa, Południowa, Słoneczna
Pokaż więcej
Witold Grzegorz Kruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(58,52%)
Ewa Henryka Malinowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(41,48%)
Okręg 2
Sędziejowice-ulice: Dolna, Łódzka, Powstańców 1863 Roku, Krótka, Rolnicza
Pokaż więcej
Paweł Jacek Buczkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(35,77%)
Danuta Krystyna Kardas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(64,23%)
Okręg 3
Sędziejowice-Kolonia (wsie: Sędziejowice-Kolonia i Brody), Sobiepany
Pokaż więcej
Monika Agata Porada
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(39,34%)
Renata Anna Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
148
(60,66%)
Okręg 4
Żagliny, Osiny, Korczyska
Pokaż więcej
Andrzej Jabłoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(41,56%)
Emilia Ewa Piątek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
135
(58,44%)
Okręg 5
Marek Okupiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(39,62%)
Katarzyna Julia Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
157
(60,38%)
Okręg 6
Bilew, Niecenia (wsie: Niecenia i Wola Marzeńska)
Pokaż więcej
Krzysztof Jan Domowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(61,24%)
Marta Sobala
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(38,76%)
Okręg 7
Rososza, Wrzesiny, Kustrzyce
Pokaż więcej
Jarosław Tomasz Bartczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
168
(65,88%)
Alicja Maria Stępień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(34,12%)
Okręg 8
Marek Franciszek Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(46,51%)
Sławomir Grzegorz Bilant
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(53,49%)
Okręg 9
Anna Urszula Kopeć
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(49,00%)
Katarzyna Renata Sobala
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(51,00%)
Okręg 10
Brzeski, Grabia, Grabia Trzecia, Przymiłów
Pokaż więcej
Rafał Konrad Krawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(52,02%)
Jolanta Urbaniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(47,98%)
Okręg 11
Grabica (wsie: Grabica i Wola Wężykowa), Podule
Pokaż więcej
Marcin Krzysztof Rzepa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(50,00%)
Władysław Marek Kraszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(50,00%)
Okręg 12
Siedlce, Grabno (wsie Grabno i Zamość)
Pokaż więcej
Dorota Henryka Burzyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(68,12%)
Mateusz Cieleban
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(31,88%)
Okręg 13
Kozuby (wsie: Nowe Kozuby i Stare Kozuby)
Pokaż więcej
Jarosław Piotr Owczarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
143
(57,89%)
Teresa Genowefa Kocik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
104
(42,11%)
Okręg 14
Sylwia Rafaela Rozwód
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(62,50%)
Daniel Angerman
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(37,50%)
Okręg 15
Anna Joanna Komorowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(49,32%)
Mateusz Tarka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(50,68%)