Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bogaczowska, Botaniczna, Budowlańców, Fabryczna, Gimnazjalna, Gwiaździsta, Jasna, Kolejowa, Krótka, Lazurowa, Ogrodowa, Porzeczkowa, Promykowa, Składowa, Słoneczna, Sportowa, Storczykowa, Tęczowa, Unii Europejskiej, Wesoła, Wędkarzy, Zdrowa, Zielona, Zielonogórska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MAJDAŃSKIEGO
-
12
Stefania Zofia Kulczycka
158
(44,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY NOWOGRODU
-
14
Piotr Jarosław Bonik
10
(2,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
-
13
Robert Milto
119
(33,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Bożena Regina Gałat
46
(12,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY RADNY
-
16
Anna Katarzyna Karpiuk
26
(7,24%)
Okręg 2
Działkowa, Henryka Brodatego, Kościelna, 9 Maja Nr 4A - 4F, Majowa, Młyńska, Polna, Słowackiego, Świętej Jadwigi, Warsztatowa, Wąska, Witosa, Wodna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MAJDAŃSKIEGO
-
12
Anna Maria Loch
86
(32,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY NOWOGRODU
-
14
Edyta Barbara Kozłowska
55
(21,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWIE PRACA PRAWO
-
17
Andrzej Mieczysław Wałach
35
(13,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Jan Symeon Jesionka
85
(32,57%)
Okręg 3
9 Maja od nr 1 do nr 3 i od nr 5, Reja, Spokojna, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MAJDAŃSKIEGO
-
12
Marcin Wojciech Kuśnierz
31
(14,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY NOWOGRODU
-
14
Agata Anna Jarzec
12
(5,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWIE PRACA PRAWO
-
17
Beata Maria Rydzio
124
(56,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Andrzej Józef Brodzik
51
(23,39%)
Okręg 4
Kościuszki, Rynek, Zacisze, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MAJDAŃSKIEGO
-
12
Henryk Majdański
117
(51,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
-
13
Mateusz Kraszewski
74
(32,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWIE PRACA PRAWO
-
17
Tadeusz Boksa
8
(3,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Honorata Taraskiewicz
27
(11,95%)
Okręg 5
Dobroszów Wielki, Klępina, Podgórzyce, Popowice, Turów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MIERZWIAKA
-
18
Tomasz Adam Sawicki
138
(60,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY NOWOGRODU
-
14
Wojciech Mikołaj Urbaniak
22
(9,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWIE PRACA PRAWO
-
17
Wiesław Marek Zegzuła
9
(3,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Jan Józef Jesionka
60
(26,20%)
Okręg 6
Akacjowa, Borówkowa, Białowicka, Bukowa, Cicha, Dąbrowskiego, Dębowa, Energetyków, Gajowa, Grunwaldzka, Jodłowa, Kochanowskiego, Łąkowa, 1 Maja, 3 Maja, Marcinkowskiego, Modrzewiowa, Nad Bobrem, Nowowiejska, Okrężna, Plac Wolności, Rzemieślnicza, Słowicza, Sosnowa, Świerkowa, Świętego Mikołaja, Tama Kolejowa, Topolowa, Warzywna, Wazów, Willowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MIERZWIAKA
-
18
Marek Roman Janusz
61
(17,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY NOWOGRODU
-
14
Edyta Barbara Sitek
32
(9,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Małgorzata Kogut
61
(17,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY RADNY
-
16
Dorota Laskowska-Kabała
191
(55,36%)
Okręg 7
Dojazdowa, Do Wodociągów, Parkowa, Pocztowa od nr 1 do nr 16 i od nr 18, Szkolna, Winiary od nr 12
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MAJDAŃSKIEGO
-
12
Katarzyna Agnieszka Sokulska
57
(17,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY NOWOGRODU
-
14
Kamila Juszczak
24
(7,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWIE PRACA PRAWO
-
17
Paweł Konrad Klim
72
(22,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Marzena Anna Sawicz
81
(24,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY RADNY
-
16
Ryszard Król
92
(28,22%)
Okręg 8
Dobra, Dolina Zielona, Grabowa, Grodzka, Kasztanowa, Konopnickiej, Kupiecka, Leśna, Lipowa, Mała, Mickiewicza, Miła, Miodowa, Myśliwska, Nadbrzeżna, Nad Stawami, Prosta, Różana, Żarska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MAJDAŃSKIEGO
-
12
Grzegorz Surman
66
(21,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY NOWOGRODU
-
14
Monika Pijajko-Kibała
56
(18,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWIE PRACA PRAWO
-
17
Henryk Grzegorz Bączkowski
31
(10,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Dorota Edyta Szmyr
75
(24,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY RADNY
-
16
Agata Kulas
80
(25,97%)
Okręg 9
Drzewna, Dworcowa, Osiedle Robotnicze, Piaskowa, Pocztowa nr 17, Spacerowa, Winiary od nr 1 do nr 11, Wojska Polskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MIERZWIAKA
-
18
Stanisław Droszczak
83
(35,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY NOWOGRODU
-
14
Wiesław Józef Lechocki
34
(14,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
-
13
Ewa Beata Machnicka-Smolińska
57
(24,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWIE PRACA PRAWO
-
17
Melania Stanisława Pawłowska
5
(2,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Bronisław Zapotoczny
52
(22,51%)
Okręg 10
Białowice, Cieszów, Dobroszów Mały, Krzywa, Krzywaniec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MAJDAŃSKIEGO
-
12
Mariusz Piotr Szałapata
34
(22,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY NOWOGRODU
-
14
Aleksandra Beata Jursza
3
(1,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
-
13
Dawid Tadeusz Kuźmiak
40
(26,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWIE PRACA PRAWO
-
17
Jolanta Górniak-Juszczak
27
(17,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Agnieszka Katarzyna Kotuńska
48
(31,58%)
Okręg 11
Bogaczów, Krzewiny, Łagoda, Pajęczno, Sterków, Wysoka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MIERZWIAKA
-
18
Michał Marcin Starek
150
(57,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY NOWOGRODU
-
14
Agnieszka Matczak
12
(4,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWIE PRACA PRAWO
-
17
Tomasz Tomalczyk
17
(6,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Jan Stanisław Muszyński
81
(31,15%)
Okręg 12
Drągowina, Przybymierz, Skibice, Sobolice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MIERZWIAKA
-
18
Mariusz Stanisław Cech
177
(50,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY NOWOGRODU
-
14
Zenon Brzozowski
33
(9,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWIE PRACA PRAWO
-
17
Ewelina Teresa Zgobik
61
(17,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Teresa Łozińska
79
(22,57%)
Okręg 13
Kamionka, Pielice, Pierzwin, Urzuty
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MIERZWIAKA
-
18
Artur Ernest Czernicki
104
(40,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY NOWOGRODU
-
14
Zbigniew Borowczak
6
(2,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWIE PRACA PRAWO
-
17
Michał Kuczak
35
(13,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Krzysztof Michalec
110
(43,14%)
Okręg 14
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MIERZWIAKA
-
18
Izabela Renata Kaczor
24
(17,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY NOWOGRODU
-
14
Szymon Radosław Muniak
1
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
-
13
Marek Zbigniew Łebek
12
(8,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Artur Berbeka
104
(73,76%)
Okręg 15
Kaczenice, Niwiska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MIERZWIAKA
-
18
Andrzej Fornalewicz
144
(54,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY NOWOGRODU
-
14
Damian Stojecki
32
(12,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWIE PRACA PRAWO
-
17
Robert Władysław Giergielewicz
48
(18,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KUCZAKA
-
15
Leszek Piotr Koncur
38
(14,50%)