Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Rudka
Pokaż więcej
Mariola Bogumiła Ptaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
69
(49,64%)
Marcin Wojciech Wrona
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(50,36%)
Okręg 2
Część sołectwa: Krzętów ul. Dolna, Leśna, 1000 - lecia
Pokaż więcej
Aneta Justyna Młynek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
22
(13,75%)
Zbigniew Józef Rzeszot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ
90
(56,25%)
Piotr Kamil Młynek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(30,00%)
Okręg 3
Część sołectwa: Krzętów ul. Górna, Krzętowska, Rolna, Stodolna
Pokaż więcej
Marian Józef Hasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
48
(28,07%)
Paweł Krzysztof Kopera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ
99
(57,89%)
Jan Bogdan Morawiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(14,04%)
Okręg 4
Sołectwo: Perzyny, Sołectwo: Trzebce
Pokaż więcej
Damian Piotr Drogosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
55
(32,93%)
Anna Elżbieta Ormańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(67,07%)
Okręg 5
Sołectwo: Pratkowice, Sołectwo: Sokola Góra
Pokaż więcej
Tomasz Piotr Urbański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
74
(37,76%)
Elżbieta Maria Sandelewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(62,24%)
Okręg 6
Sołectwo: Myśliwczów i wchodzące miejscowości w jego skład: Kolonia Myśliwczów, Bogusławów, Maksymów
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Skraboń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
70
(46,67%)
Stanisław Parzuchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ
21
(14,00%)
Agnieszka Jolanta Biś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(39,33%)
Okręg 7
Sołectwo: Rogi, Sołectwo: Wola Życińska i wchodząca miejscowość w jego skład: Błonie
Pokaż więcej
Ireneusz Marian Przybyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
55
(51,40%)
Damian Karol Leśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ
18
(16,82%)
Dorota Urszula Smorawa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(31,78%)
Okręg 8
Sołectwo: Kruszyna, z sołectwa Wielgomłyny: ul. Ogrodowa
Pokaż więcej
Tomasz Michał Pawlus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
40
(21,98%)
Alicja Bożena Trzeciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJA TRZECIAK
58
(31,87%)
Jan Bareła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(14,84%)
Zbigniew Antoni Szymański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(31,32%)
Okręg 9
Sołectwo Wielgomłyny i wchodzące w jego skład miejscowości: Wielgomłyny: ul. Częstochowska, ul. Polna, ul. Radomszczańska, ul. Rynek, Anielin, Borowiec
Pokaż więcej
Marian Witold Kopiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
59
(26,82%)
Rafał Kamil Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ
7
(3,18%)
Tomasz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOWALCZYK
66
(30,00%)
Sławomir Zbigniew Rembielak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(40,00%)
Okręg 10
II sołectwo w Wielgomłynach i wchodzące w jego skład ulice: ul. Przedborska, ul. Zagórska oraz z I sołectwa Wielgomłyny ul. Krzętowska
Pokaż więcej
Barbara Maria Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
88
(53,01%)
Joanna Kruszyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(46,99%)
Okręg 11
Sołectwo: Goszczowa i wchodzące miejscowości w jego skład: Borecznica, Niwa Goszczowska, Sroków, sołectwo: Zalesie
Pokaż więcej
Ewa Małgorzata Maj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
39
(25,66%)
Bogusław Józef Molik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ
49
(32,24%)
Andrzej Krzysztof Dębski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(42,11%)
Okręg 12
Sołectwo: Karczów i wchodzące miejscowości w jego skład: Kubiki, Wólka Bankowa
Pokaż więcej
Antoni Stanisław Liczberski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
89
(72,95%)
Karol Marian Kubik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(27,05%)
Okręg 13
Sołectwo: Zagórze i wchodzące miejscowości w jego skład: Dębowiec, Grabowie, Niwa Zagórska, Wólka Włościańska, Zawodzie
Pokaż więcej
Arkadiusz Stanisław Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
83
(45,36%)
Marcin Piotr Osiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ
29
(15,85%)
Dominika Urszula Biś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(38,80%)
Okręg 14
Sołectwo: Wola Kuźniewska i wchodzące miejscowości w jego skład: Odrowąż, Popielarnia, Zacisze
Pokaż więcej
Izabela Delczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
24
(28,57%)
Marcin Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ
29
(34,52%)
Stanisław Barański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(36,90%)
Okręg 15
Sołectwo: Niedośpielin
Pokaż więcej
Sylwia Władysława Okręglicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK
89
(33,97%)
Adam Józef Gaik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ
49
(18,70%)
Stanisław Andrzej Wlaźlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(47,33%)