Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Wola Skromowska: od nr 1 do nr 34, od nr 45 do nr 48, od nr 50 do nr 51, od nr 55 do nr 56 , od nr 58 do nr 59, od nr 61 do nr 123b, od nr 133 do końca
Pokaż więcej
Kazimierz Węgiełek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(16,19%)
Paweł Niedziela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W GMINIE FIRLEJ
123
(58,57%)
Waldemar Wesołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA FIRLEJ NASZ WSPÓLNY DOM”
53
(25,24%)
Okręg 2
Sołectwa: Bykowszczyzna, Wólka Rozwadowska, Wola Skromowska: od nr 35 do nr 44, nr 49, od nr 52 do nr 54, nr 57, nr 60, nr 60a, od nr 124 do nr 132
Pokaż więcej
Franciszek Romuald Cybul
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(17,14%)
Józef Władysław Kozioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W GMINIE FIRLEJ
87
(49,71%)
Agnieszka Siwek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA FIRLEJ NASZ WSPÓLNY DOM”
50
(28,57%)
Marcin Siwek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
8
(4,57%)
Okręg 3
Sołectwa: Pożarów, Sułoszyn
Pokaż więcej
Sławomir Piotr Witek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(24,49%)
Adam Cybul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W GMINIE FIRLEJ
133
(54,29%)
Halina Anna Krasucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA FIRLEJ NASZ WSPÓLNY DOM”
20
(8,16%)
Jarosław Krzysztof Guz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
32
(13,06%)
Okręg 4
Firlej: (ulica: Cicha, Kościelna, Kozia, Łąkowa, Leśna, Lubelska, Partyzancka od nr 1 do nr 23 nieparzyste i od nr 26 do końca parzyste, Poprzeczna, Spacerowa, Sportowa, Wesoła, Zakościelna)
Pokaż więcej
Witold Kusyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(8,56%)
Alicja Kępa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W GMINIE FIRLEJ
96
(37,35%)
Marek Stanisław Piwowar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA FIRLEJ NASZ WSPÓLNY DOM”
103
(40,08%)
Katarzyna Mika
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
36
(14,01%)
Okręg 5
Firlej: (ulica: Cmentarna, Krótka, Lubartowska, Nadjeziorna, Partyzancka od nr 2 do nr 24A parzyste, Urwańska, Wczasowa), posesje bez nazwy ulicy
Pokaż więcej
Konrad Tomasz Piwowar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W GMINIE FIRLEJ
79
(38,16%)
Jadwiga Kazimiera Hereć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY LUBARTÓW
33
(15,94%)
Adam Kazimierz Toboła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZACUNEK I PRAWO”
95
(45,89%)
Okręg 6
Firlej: (ulica: Akacjowa, Błonie, Brzozowa, Kasztanowa, Klonowa, Kocka, Łukówiecka, Młyńska, Ogrodowa, Północna, Rynek, Serocka, Tylna, Willowa,)
Pokaż więcej
Dariusz Rogalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(41,56%)
Arkadiusz Woch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W GMINIE FIRLEJ
78
(33,77%)
Marcin Aleksander Bogusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA FIRLEJ NASZ WSPÓLNY DOM”
50
(21,65%)
Nina Praczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
7
(3,03%)
Okręg 7
Sołectwa: Czerwonka Gozdów, Czerwonka Poleśna, Wólka Mieczysławska
Pokaż więcej
Anna Bocian
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(24,28%)
Mateusz Zagojski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W GMINIE FIRLEJ
59
(34,10%)
Henryk Rodak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA FIRLEJ NASZ WSPÓLNY DOM”
33
(19,08%)
Przemysław Adoliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
39
(22,54%)
Okręg 8
Sołectwa: Baran, Kunów
Pokaż więcej
Martyna Dul
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(14,50%)
Jarosław Stawinoga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W GMINIE FIRLEJ
80
(40,00%)
Piotr Sternik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA FIRLEJ NASZ WSPÓLNY DOM”
77
(38,50%)
Anna Miduch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
14
(7,00%)
Okręg 9
Sołectwo: Serock
Pokaż więcej
Sławomir Czesław Wieczorek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(30,40%)
Roman Tadeusz Zdunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA FIRLEJ NASZ WSPÓLNY DOM”
90
(36,00%)
Katarzyna Kruczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
84
(33,60%)
Okręg 10
Sołectwo: Przypisówka
Pokaż więcej
Radosław Janczara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W GMINIE FIRLEJ
162
(71,05%)
Cezary Paweł Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA FIRLEJ NASZ WSPÓLNY DOM”
45
(19,74%)
Marta Agnieszka Wiącek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
21
(9,21%)
Okręg 11
Sołectwa: Łukówiec: od nr 1 do nr 101, Zagrody Łukówieckie: od nr 1 do nr 33A
Pokaż więcej
Ewa Marianna Kolonek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(8,29%)
Szymon Tadeusz Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W GMINIE FIRLEJ
83
(43,01%)
Beata Anna Kubera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA FIRLEJ NASZ WSPÓLNY DOM”
77
(39,90%)
Waldemar Rafał Wawrzkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
17
(8,81%)
Okręg 12
Sołectwa: Łukówiec: od nr 102 do końca, Zagrody Łukówieckie: od nr 34 do końca
Pokaż więcej
Stanisław Czesław Popkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(40,44%)
Katarzyna Maria Pożarowszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W GMINIE FIRLEJ
34
(25,00%)
Jerzy Powałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA FIRLEJ NASZ WSPÓLNY DOM”
34
(25,00%)
Andrzej Kazimierz Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BARANA
4
(2,94%)
Ryszard Zdunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
9
(6,62%)
Okręg 13
Sołectwo: Sobolew
Pokaż więcej
Aneta Dudzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W GMINIE FIRLEJ
17
(15,18%)
Janusz Zdunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA FIRLEJ NASZ WSPÓLNY DOM”
60
(53,57%)
Jerzy Furtak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
35
(31,25%)
Okręg 14
Sołectwa: Majdan Sobolewski, Sobolew Kolonia
Pokaż więcej
Agata Bilińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W GMINIE FIRLEJ
64
(49,23%)
Gerard Wasilewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA FIRLEJ NASZ WSPÓLNY DOM”
66
(50,77%)
Okręg 15
Sołectwa: Nowy Antonin, Stary Antonin
Pokaż więcej
Agnieszka Elżbieta Sowa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(26,00%)
Stanisław Pożarowszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W GMINIE FIRLEJ
79
(31,60%)
Ryszard Fąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA FIRLEJ NASZ WSPÓLNY DOM”
106
(42,40%)