Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bądkowo-Rumunki, Cegielnia, Kłobukowo-Patrze, Turza Mała, Turza Wielka
Pokaż więcej
Stanisław Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO
84
(33,60%)
Walentyna Kowalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
166
(66,40%)
Okręg 2
Bądkowo Kościelne, CZESŁAWA MIŁOSZA, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, DOBRZYŃSKA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA PAWŁA II, JULIANA TUWIMA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KAROLA MAYA, KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, SŁONECZNA, SPOKOJNA, STANISŁAWA ROŚCISZEWSKIEGO, TADEUSZA DOŁĘGI MOSTOWICZA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, TORUŃSKA, WESOŁA, ZACISZE, Brudzeń Mały
Pokaż więcej
Anna Pawlikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018
162
(64,80%)
Piotr Sobiechowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(35,20%)
Okręg 3
Bądkowo-Rochny, Krzyżanowo, Winnica
Pokaż więcej
Bożena Barbara Czubakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018
55
(34,59%)
Maciej Kozakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO
9
(5,66%)
Ryszard Skonieczny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(59,75%)
Okręg 4
Brudzeń Duży: CYPRIANA KAMILA NORWIDA, DOBRZYŃSKA, IGNACEGO KRASICKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA PAWŁA II, JULIANA TUWIMA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KAROLA MAYA, MIŁA, PŁOCKA, RZECZNA, SIERPECKA, TORUŃSKA, WRZOSOWA, ŹRÓDLANA
Pokaż więcej
Aleksandra Maria Krzemińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018
179
(69,92%)
Ryszard Matlęga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(30,08%)
Okręg 5
Brudzeń Duży: AKACJOWA, BRZOZOWA, DŁUGA, KLONOWA, KRÓTKA, LEŚNA, ŁĄCZNA, MODRZEWIOWA, OSIEDLOWA, POLNA, SOSNOWA, SZKOLNA, ŚWIERKOWA, WIEJSKA, WINCENTEGO WITOSA, WSPÓLNA
Pokaż więcej
Adam Roman Mański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018
127
(44,72%)
Barbara Krysińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO
8
(2,82%)
Marian Antoni Głuchowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(24,65%)
Dariusz Gabryelski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
79
(27,82%)
Okręg 6
Karwosieki-Cholewice, Karwosieki-Noskowice, Nowe Karwosieki, Suchodół
Pokaż więcej
Tadeusz Wojciech Borowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018
132
(60,00%)
Stanisław Rafalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO
33
(15,00%)
Katarzyna Migdalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(25,00%)
Okręg 7
Eugeniusz Kaim
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018
81
(41,12%)
Elżbieta Trzcińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO
18
(9,14%)
Andrzej Piotr Szwech
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(49,75%)
Okręg 8
Sikórz: 1 - 29, 42, 44 - 49, 53 - 70, 85 - 92, parzyste: 98 - 100A;
Pokaż więcej
Mateusz Jan Fabisiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018
63
(27,63%)
Mirosław Rychter
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO
18
(7,89%)
Rafał Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
147
(64,47%)
Okręg 9
Sikórz: 30 - 41A, 42A - 43G, 50 - 52D, 73 - 84I, 93 - 97, nieparzyste: 99 - 101, 102 - 226;
Pokaż więcej
Przemysław Kwasiborski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018
103
(44,02%)
Hanna Danuta Skierkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
131
(55,98%)
Okręg 10
Gorzechowo, Robertowo, Siecień-Rumunki, Żerniki
Pokaż więcej
Sławomir Karpiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018
94
(45,63%)
Jan Zych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO
30
(14,56%)
Michał Mariusz Żuchowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(39,81%)
Okręg 11
Lech Franciszek Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018
249
(75,91%)
Marzena Wojciechowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(24,09%)
Okręg 12
Lasotki, Murzynowo, Uniejewo
Pokaż więcej
Sławomir Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018
171
(61,51%)
Zuzanna Róża Karasiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(38,49%)
Okręg 13
Główina, Rembielin
Pokaż więcej
Tomasz Krankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018
83
(41,71%)
Henryk Kisielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO
46
(23,12%)
Krzysztof Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(35,18%)
Okręg 14
Strupczewo Duże, Sobowo
Pokaż więcej
Michał Wrześniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018
122
(50,41%)
Jarosław Śniegowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO
18
(7,44%)
Helena Irena Lidak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(16,53%)
Jacek Paprocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
62
(25,62%)
Okręg 15
Myśliborzyce, Rokicie I wieś, Rokicie II Osiedle, Więcławice
Pokaż więcej
Iwona Matusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018
119
(58,05%)
Grażyna Stanisława Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO
15
(7,32%)
Jerzy Bogdan Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(34,63%)