Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
m. Józefów ul.: Kościuszki, Krótka, Pocztowa, Zielona, Mieczysława Papiernika, Józefa Piłsudskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA WILCZYŃSKIEGO
-
19
Jerzy Grzegorz Kamieński
30
(14,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFOWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Teresa Sitarz
82
(40,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Marcin Berdzik
48
(23,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Katarzyna Ważna
45
(21,95%)
Okręg 2
m. Józefów ul.: Biłgorajska, Kamienna, Ogrodowa, Pogodna, Rzeczpospolitej Józefowskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA WILCZYŃSKIEGO
-
19
Dariusz Miciuk
59
(28,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIELE JÓZEFOWA
-
18
Krystyna Mielniczek
45
(22,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
-
20
Jerzy Stefan Hajduk
79
(38,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
16
Sławomir Piotr Rogowski
21
(10,29%)
Okręg 3
m. Józefów ul.: Bartoszewskiego, Broniewskiego, Górnicza, Czesława Mużacza "Selima", Nowa, Partyzantów, Plac Wyzwolenia, Wojska Polskiego, Aleja 100 - lecia Niepodległości
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA WILCZYŃSKIEGO
-
19
Bożena Gargol-Świstek
14
(8,97%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Jan Garbacz
27
(17,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
-
20
Jan Kudełka
115
(73,72%)
Okręg 4
m. Józefów ul.: Leśna, Jana Ludwika Popławskiego, Przemysłowa, Targowa, Usługowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA WILCZYŃSKIEGO
-
19
Robert Żmijan
55
(26,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFOWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Bogusława Henryka Szpinda
63
(30,73%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maria Jadwiga Kudełka
70
(34,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Więcław
17
(8,29%)
Okręg 5
m. Józefów ul.: Armii Krajowej, Cicha, Romanowskiego, Słoneczna, Źródlana, Borowina
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA WILCZYŃSKIEGO
-
19
Wiesław Wołoszyn
51
(21,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFOWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Jan Zielonka
132
(56,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józefa Kropop
52
(22,13%)
Okręg 6
m. Józefów ul.: 29 Marca, Batalionów Chłopskich, Sosnowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA WILCZYŃSKIEGO
-
19
Jan Malec
62
(27,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFOWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Stanisław Ostasz
116
(51,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Maria Zofia Różańska
47
(20,89%)
Okręg 7
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA WILCZYŃSKIEGO
-
19
Tomasz Surmacz
50
(34,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFOWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Aneta Oleszczak
35
(24,14%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Knap
60
(41,38%)
Okręg 8
Siedliska, Tartak Długi Kąt, Majdan Nepryski: numery nieparzyste od nr 1 do nr 49 i numery parzyste od nr 2 do nr 50a, ul. Tomaszowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA WILCZYŃSKIEGO
-
19
Edyta Gabriela Berdzik
37
(17,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFOWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Władysław Wielgan
59
(28,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Antoni Grzyb
46
(21,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Berdzik
68
(32,38%)
Okręg 9
Majdan Nepryski: numery nieparzyste od nr 51 do końca i numery parzyste od nr 52 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA WILCZYŃSKIEGO
-
19
Dariusz Tadeusz Biszczanik
36
(18,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFOWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Anna Teterycz
39
(19,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wojciech Kozyra
54
(27,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
16
Dominika Krystyna Gontarz
71
(35,50%)
Okręg 10
Czarny Las, Stanisławów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA WILCZYŃSKIEGO
-
19
Piotr Litwin
32
(12,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Henryk Kudełka
100
(38,02%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Daniel Burda
78
(29,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Waszczuk
53
(20,15%)
Okręg 11
Brzeziny, Górecko Kościelne, Józefów Roztoczański, Majdan Kasztelański, Tarnowola
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Łokaj
141
(70,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dorota Beba
58
(29,15%)
Okręg 12
Górecko Stare
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFOWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Izabela Ludmiła Firlej-Rawiak
22
(15,60%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Władysław Swacha
25
(17,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIELE JÓZEFOWA
-
18
Janina Lucyna Stachnik
11
(7,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Gmyz
83
(58,87%)
Okręg 13
Górniki, Pastuszki, Szopowe
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Leszek Wiesław Janiuk
62
(38,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Wiesław Berdzik
99
(61,49%)
Okręg 14
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA WILCZYŃSKIEGO
-
19
Ewa Anna Kusa
100
(53,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFOWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
17
Anna Kula
87
(46,52%)
Okręg 15
Długi Kąt-Osada, Samsonówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA WILCZYŃSKIEGO
-
19
Ewa Marzec
45
(17,93%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grażyna Jolanta Dach
48
(19,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
-
20
Mariusz Pastuszek
62
(24,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Regina Berdzik
96
(38,25%)