Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Grądy, Podlesie.
Pokaż więcej
Anna Lewandowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO
7
(4,02%)
Wiesław Lutowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
31
(17,82%)
Janusz Modrzejewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(25,86%)
Barbara Domin
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
80
(45,98%)
Anna Ruszkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
11
(6,32%)
Okręg 2
Blinno, Łazy.
Pokaż więcej
Wiesława Rochnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO
47
(28,83%)
Lilla Małgorzata Bigorajska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI
95
(58,28%)
Paweł Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
21
(12,88%)
Okręg 3
Całownia, Maluszyn, Modrzewie, Józefowo.
Pokaż więcej
Andrzej Tylus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI
46
(27,71%)
Wojciech Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
50
(30,12%)
Małgorzata Wioleta Kłobukowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(24,10%)
Aldona Trojanowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(18,07%)
Okręg 4
Gójsk: ul. Sierpecka, ul. Słoneczna, ul. Pogodna, ul. Lipowa.
Pokaż więcej
Anna Jadwiga Michalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO
14
(12,28%)
Zbigniew Dziarkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI
39
(34,21%)
Tomasz Jędrzejewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(29,82%)
Kamila Skomra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
27
(23,68%)
Okręg 5
Gójsk: ul. Lipnowska, ul. Szczutowska, ul. Osiedlowa, ul. Ogrodowa, ul. Podleska.
Pokaż więcej
Wojciech Cichocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO
11
(6,25%)
Zbigniew Kopciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI
88
(50,00%)
Dariusz Pilarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(21,02%)
Robert Siwkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
40
(22,73%)
Okręg 6
Cisse, Mościska.
Pokaż więcej
Małgorzata Opasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO
20
(13,07%)
Zdzisław Grzywiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI
54
(35,29%)
Roman Bednarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(30,72%)
Małgorzata Świtkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5
(3,27%)
Tomassz Zygmunt Paprocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
27
(17,65%)
Okręg 7
Agnieszkowo, Grabal.
Pokaż więcej
Andrzej Marek Czajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
59
(34,50%)
Jan Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(24,56%)
Piotr Rzadkiewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
70
(40,94%)
Okręg 8
Szczutowo: ul. Polna, ul. Osiedlowa, ul. Bohaterów Powstania Styczniowego, ul. Leśna.
Pokaż więcej
Janina Orzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO
55
(33,54%)
Marek Poczwardowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI
74
(45,12%)
Zofia Mazurowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
35
(21,34%)
Okręg 9
Szczutowo: ul. 3 Maja, ul. 11 Listopada, ul. Sosnowa.
Pokaż więcej
Edyta Żuchowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO
40
(27,97%)
Zbigniew Wiesław Górecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
28
(19,58%)
Anna Komorowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
60
(41,96%)
Wojciech Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
15
(10,49%)
Okręg 10
Szczutowo: ul. Kolejowa, ul. Lipowa.
Pokaż więcej
Damian Tłuchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO
56
(47,46%)
Stanisław Tadeusz Pilarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI
62
(52,54%)
Okręg 11
Blizno, Karlewo.
Pokaż więcej
Jakub Mazurowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO
52
(32,91%)
Marek Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
80
(50,63%)
Jacek Górka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
26
(16,46%)
Okręg 12
Dziki Bór, Gorzeń, Słupia.
Pokaż więcej
Janusz Brodziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO
56
(40,00%)
Tomasz Czajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI
50
(35,71%)
Beata Jeżewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
34
(24,29%)
Okręg 13
Dąbkowa Parowa, Szczechowo, Jaźwiny.
Pokaż więcej
Elżbieta Olendrzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO
22
(18,03%)
Adam Maśka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
76
(62,30%)
Jolanta Stanisława Maćkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
24
(19,67%)
Okręg 14
Gugoły, Mierzęcin, Stara Wola.
Pokaż więcej
Marek Kopyciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO
86
(42,79%)
Zbigniew Szlomkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI
82
(40,80%)
Monika Szulecka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
13
(6,47%)
Mirosław Zdzisław Dębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
20
(9,95%)
Okręg 15
Klaudia Małgorzata Mazurowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO
11
(9,40%)
Ryszard Pijankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI
62
(52,99%)
Artur Paweł Topolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
44
(37,61%)