Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Malczyce ulice: 1 Maja od nr 3 – 53, nr 4 – 66, Strażacka, Żeglarska
Pokaż więcej
Piotr Majerowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
59
(39,33%)
Stanisław Sobowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
76
(50,67%)
Krystyna Barbara Iwanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO
15
(10,00%)
Okręg 2
Sołectwo Malczyce ulice: Błotna, Jana, Krótka, Mickiewicza, Portowa, Słoneczna, Sportowa, Stocznia
Pokaż więcej
Leokadia Gancarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
85
(47,49%)
Łukasz Krzysztof Pyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
67
(37,43%)
Andrzej Darowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO
27
(15,08%)
Okręg 3
Sołectwo Malczyce ulice: Ogrodowa, Sienkiewicza
Pokaż więcej
Wiesław Waldemar Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
61
(32,28%)
Beata Świrniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
47
(24,87%)
Robert Dworzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO
33
(17,46%)
Tomasz Jan Broszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
48
(25,40%)
Okręg 4
Sołectwo Malczyce ulice: Gajowa, Górna, Kolonia Cukrowni, Kolonia Papierni, Mazurowicka, Szkolna, Środkowa, Topolowa, Wesoła, Zielona
Pokaż więcej
Jolanta Kosowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
47
(30,32%)
Agnieszka Józefa Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
69
(44,52%)
Paweł Bassitta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO
39
(25,16%)
Okręg 5
Sołectwo Mazurowice
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Pastuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
75
(49,34%)
Marek Łupkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
71
(46,71%)
Stanisław Waszkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO
6
(3,95%)
Okręg 6
Sołectwo Malczyce ulice: Pocztowa, Traugutta
Pokaż więcej
Waldemar Marian Grzelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
46
(25,70%)
Katarzyna Dorota Chicińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
96
(53,63%)
Beata Stanisława Witowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO
37
(20,67%)
Okręg 7
Sołectwo Malczyce ulice: Łąkowa, Mylna, Wąska
Pokaż więcej
Maciej Piotr Janas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
28
(21,54%)
Marcin Głowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-GMINA MALCZYCE
102
(78,46%)
Okręg 8
Sołectwo Malczyce ulice: Dworcowa, Klonowa, Kolejowa, Różana, Spokojna
Pokaż więcej
Jadwiga Forenc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
55
(34,38%)
Monika Olchawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
74
(46,25%)
Zuzanna Maria Stachów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO
31
(19,38%)
Okręg 9
Sołectwo Malczyce ulice: Działkowa, 1 Maja od nr 55 – 89, nr 68 - 114, Polna, Południowa, Poprzeczna, Sadowa
Pokaż więcej
Adrian Marcin Gołąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
42
(19,09%)
Magdalena Daria Sember
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
72
(32,73%)
Łukasz Kazimierz Norberczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO
18
(8,18%)
Bogusław Paweł Grabowiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
88
(40,00%)
Okręg 10
Sołectwo Chomiąża
Pokaż więcej
Beata Abrahamowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
30
(14,29%)
Angelika Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
13
(6,19%)
Jerzy Ryszard Krzywdziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
132
(62,86%)
Maria Irena Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WRÓBLA ROZWÓJ GMINY MALCZYCE
35
(16,67%)
Okręg 11
Sołectwa: Rachów, Rusko
Pokaż więcej
Renata Teresa Burdzy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
52
(25,00%)
Zbigniew Antoni Dudziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
66
(31,73%)
Paulina Maria Kramek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO
26
(12,50%)
Ireneusz Kazimierz Czarnecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
64
(30,77%)
Okręg 12
Sołectwo Wilczków
Pokaż więcej
Marta Teresa Mółka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
40
(16,81%)
Stefan Grycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
111
(46,64%)
Maria Alicja Czerwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO
87
(36,55%)
Okręg 13
Sołectwo Kwietno
Pokaż więcej
Mariola Kądziela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
131
(72,38%)
Ryszard Czerwiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
50
(27,62%)
Okręg 14
Sołectwo Dębice
Pokaż więcej
Ryszard Zawadka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
72
(45,57%)
Tomasz Sokal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WITOWSKIEJ RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO
86
(54,43%)
Okręg 15
Sołectwo Chełm (Chełm, Szymanów, Zawadka)
Pokaż więcej
Wojciech Soja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MALCZYCE
22
(18,33%)
Leszek Zenon Fudali
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MALCZYCE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ
51
(42,50%)
Wojciech Karol Owsiany
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
47
(39,17%)