Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bakałarzewo

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bakałarzewo, ul. Osiedle Północ, ul. Króla Zygmunta Starego 1 i 1A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Świderski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Bakałarzewo, ul. Króla Zygmunta Starego z wyłączeniem nr 1 i 1A, ul. Akacjowa, ul. Filipowska, ul. Klonowa, ul. Kozia, ul. Lipowa, ul. Porucznika Leona Kamińskiego, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Kozłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Bakałarzewo ul. Jeziorna, ul. Kamieńska, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Łąkowa, ul. Polna, ul. Rzemieślnicza, ul. Zielna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusław Konopko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Bakałarzewo ul. Kolonie, ul. Krzywa, ul. Młyńska, ul. Pankiewiczów, ul. Rynek, ul. Suwalska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Piotr Brankiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sadłowina, Nowa Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Andrzej Gorlo

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Malinówka, Klonowa Góra, Kamionka Poprzeczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Stanisław Kozłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Karasiewo, Nowy Dwór, Nieszki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Szymon Jackiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Kotowina, Konopki, Gębalówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Witold Bejlik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Nowa Kamionka, Stara Kamionka, Wólka, Wólka-Folwark

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karol Górski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Stary Skazdub, Matłak

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Antoniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Aleksandrowo, Sokołowo, Maryna, Słupie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Szymon Chlebus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Zajączkowo, Zajączkowo-Folwark, Orłowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Sawicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Płociczno, Podwólczanka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Grażyna Sznurkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Stara Chmielówka, Góra wraz z wsią Podgórze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Walendzewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Zdręby, Suchorzec, Nowy Skazdub

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Kalejta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

    0 (0,00%)