Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dydnia

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Dydnia: Nr 1 - 50, 275 - 342

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Pocałuń

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Dydnia: Nr 50A - 118B, 238 - 274, 343 - 366

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Tadeusz Klimowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM

    79 (38,73%)

    Grzegorz Wójcik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    125 (61,27%)

    Okręg 3

    Dydnia: Nr 120 - 237A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Mirosław Fuksa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM

    50 (20,58%)

    Marek Sztaba

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    78 (32,10%)

    Kazimierz Zygmunt Indyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”

    9 (3,70%)

    Stanisław Sąsiadek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    106 (43,62%)

    Okręg 4

    Grabówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lesław Maciej Mazur

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (27,89%)

    Maciej Kopiczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”

    181 (72,11%)

    Okręg 5

    Jabłonka: Nr 1 - 87, 182 - 239

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Bernadetta Pajęcka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM

    12 (5,26%)

    Andrzej Edward Pajęcki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    168 (73,68%)

    Witold Biłas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”

    48 (21,05%)

    Okręg 6

    Jabłonka: Nr 88 - 181, 240 - 279

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Bieńko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM

    44 (21,36%)

    Robert Kulon

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    162 (78,64%)

    Okręg 7

    Ulucz, Witryłów, Hroszówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Hocyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    63 (32,64%)

    Izabela Julianna Janik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”

    130 (67,36%)

    Okręg 8

    Krzemienna, Jabłonica Ruska, Temeszów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Kot

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM

    138 (37,70%)

    Marek Roman Orłowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    144 (39,34%)

    Henryk Józef Siwiecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

    84 (22,95%)

    Okręg 9

    Niewistka, Obarzym

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Andrzej Cioban

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM

    120 (40,96%)

    Piotr Szul

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    125 (42,66%)

    Kamil Karol Kic

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”

    48 (16,38%)

    Okręg 10

    Krzywe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Regina Tyczka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM

    88 (44,00%)

    Dariusz Kot

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    112 (56,00%)

    Okręg 11

    Końskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Marczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    53 (24,88%)

    Andrzej Orłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”

    160 (75,12%)

    Okręg 12

    Niebocko: Nr 3 - 65, 280 - 314

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Urszula Dorota Kwiatkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM

    42 (21,43%)

    Tomasz Żaczek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    118 (60,20%)

    Joanna Zubel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”

    36 (18,37%)

    Okręg 13

    Niebocko: Nr 66 - 161A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Maria Wilusz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM

    28 (12,44%)

    Krzysztof Marek Kopczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    131 (58,22%)

    Krzysztof Paweł Sabat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    66 (29,33%)

    Okręg 14

    Niebocko: Nr 162 - 279

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Kopczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Wydrna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Małgorzata Rachwalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM

    119 (47,98%)

    Paweł Andrzej Piotrowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    85 (34,27%)

    Tomasz Krowiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”

    44 (17,74%)