Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Batorz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    ALEKSANDRÓWKA od nr 1 do nr 68

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Stanisław Skrzypek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    66 (45,83%)

    Alina Maria Pastucha

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    78 (54,17%)

    Okręg 2

    WĘGLINEK, ALEKSANDRÓWKA od nr 69 do nr 108

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Dorota Zarzeczna

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    84 (52,17%)

    Łukasz Grzegorz Pastucha

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    77 (47,83%)

    Okręg 3

    BATORZ – KOLONIA, BATORZ PIERWSZY od nr 1 do nr 35

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Józef Hałabis

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    88 (69,84%)

    Marian Pastucha

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (30,16%)

    Okręg 4

    BATORZ PIERWSZY od nr 36 do nr 101

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Jan Dycha

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    BATORZ DRUGI od nr 1 do nr 56

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Janusz Kowalski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    50 (54,95%)

    Rafał Zarzeczny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HAŁABISA

    41 (45,05%)

    Okręg 6

    BATORZ DRUGI od nr 57 do nr 103

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Zyśko

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    27 (38,57%)

    Anna Agnieszka Brodowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HAŁABISA

    15 (21,43%)

    Andrzej Matysek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (40,00%)

    Okręg 7

    WÓLKA BATORSKA od nr 1 do nr 82 A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Przemysław Pastucha

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    30 (28,30%)

    Justyna Zuń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HAŁABISA

    26 (24,53%)

    Agata Michałek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    50 (47,17%)

    Okręg 8

    WÓLKA BATORSKA od nr 83 do nr 123, WÓLKA BATORSKA-KOLONIA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Czuba

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    28 (27,18%)

    Jarosław Chałabis

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    75 (72,82%)

    Okręg 9

    BŁAŻEK od nr 1 do nr 69

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Zbigniew Grzegórski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    BŁAŻEK od nr 70 do nr 142

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Smyl

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    BŁAŻEK od nr 143 do nr 208

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Dziewa

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    NOWE MOCZYDŁA, SAMARY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Tomasz Tomiło

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    55 (45,83%)

    Marian Stanisław Skóra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HAŁABISA

    15 (12,50%)

    Justyna Wcisło

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    50 (41,67%)

    Okręg 13

    STAWCE od nr 1 do nr 16 i od nr 67 do nr 103

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Szabat

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    33 (49,25%)

    Anna Ładziak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (50,75%)

    Okręg 14

    STAWCE od nr 17 do nr 66, STAWCE-KOLONIA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Daśko

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    37 (46,25%)

    Agnieszka Sieńko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HAŁABISA

    8 (10,00%)

    Elżbieta Woś

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (43,75%)

    Okręg 15

    WOLA STUDZIEŃSKA, WOLA STUDZIEŃSKA-KOLONIA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    52 (50,49%)

    Jan Łączka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (49,51%)