Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Trzebielino

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bąkowo, Dolno, Glewnik

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Priadka-Pałasz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS

    28 (31,11%)

    Tomasz Zacholski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    62 (68,89%)

    Okręg 2

    Trzebielino-ulice: Krótka, Pomorska-numery od 26 do 50 (parzyste), Sportowa, Wiejska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Kacper Kotowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS

    15 (11,19%)

    Mariusz Zbigniew Szarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    63 (47,01%)

    Grażyna Halina Pszeniczna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY PSZENICZNEJ

    56 (41,79%)

    Okręg 3

    Toczek, Trzebielino-ulice: Cisowa, Jeziorna, Leśna, Pomorska numery domów od 1 do 77 (nieparzyste), Sosnowa, Świerkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Kula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS

    58 (34,52%)

    Marek Wiśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    110 (65,48%)

    Okręg 4

    Szczyciec, Trzebielino ulice: Ku Słońcu, Młodzieżowa, Pomorska-numery od 2 do 24 (parzyste), Wspólna, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Krzysztof Nakonieczny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS

    14 (19,44%)

    Jerzy Stanisław Tarnowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    58 (80,56%)

    Okręg 5

    Owczary, Poborowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Barbara Etmańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS

    11 (11,83%)

    Andrzej Jerzy Labuda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    45 (48,39%)

    Anna Dzierżak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY DZIERŻAK

    37 (39,78%)

    Okręg 6

    Cetyń, Wargoszewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Franciszek Łukasiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Bożanka, Broczyna, Czarnkowo, Gradki Dolne, Popielewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Alicja Ogińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS

    56 (69,14%)

    Mirosława Melchert

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    25 (30,86%)

    Okręg 8

    Starkowo, Starkówko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Małgorzata Kozieł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Zielin-ulice: Aleja Bukowa, Główna, Kolejowa, Ogrodowa, Polna, Słoneczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Młocicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS

    53 (46,90%)

    Krzysztof Andrzej Kula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    60 (53,10%)

    Okręg 10

    Zielin-ulice: Kasztanowa, Kościelna, Kwiatowa, Pogodna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Stanisław Sztobnicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS

    16 (18,39%)

    Natalia Grażyna Kotłowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    23 (26,44%)

    Piotr Tadeusz Jażdżewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY PSZENICZNEJ

    48 (55,17%)

    Okręg 11

    Ciemnica, Gumieniec, Kleszczewo, Miszewo, Radaczewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Adam Zasada

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS

    72 (54,14%)

    Andrzej Zygmunt Grzybowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    61 (45,86%)

    Okręg 12

    Suchorze-ulice: Bytowska, Dębowa, Olchowa, Sławieńska, Słupska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Wilma-Guzowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS

    38 (47,50%)

    Józefa Beata Reclaw

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    42 (52,50%)

    Okręg 13

    Suchorze-ulice: Jarzębinowa, Lipowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Półtorak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS

    29 (32,95%)

    Bogdan Andrzej Piechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    59 (67,05%)

    Okręg 14

    Suchorze-ulice: Brzozowa, Malownicza, Spacerowa, Szkolna, Widokowa, Uliszkowice, Zielin Górny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Teresa Wojtyniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS

    44 (59,46%)

    Karolina Wiktoria Jedlecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    30 (40,54%)

    Okręg 15

    Moczydło, Myślimierz, Objezierze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Milewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS

    35 (44,87%)

    Władysław Jan Szarpak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO

    43 (55,13%)