Wygrana FKS Łazy Starachowice w sparingu z Wichrem Miedziana Góra [DUŻO ZDJĘĆ]

dor
Pamiątkowe zdjęcie uczestników sparingu w Starachowicach, pomiędzy FKS Łazy i Wichrem. Fot. Wicher Miedziana Góra/Facebook
W meczu kontrolnym rozegranym w Starachowicach FKS Łazy Starachowice wygrał z Wichrem Miedziana Góra 2:1 (1:1)

FKS Łazy Starachowice - Wicher Miedziana Góra 2:1 (1:1)
Bramki: Kamil Strycharski, Emil Madejski - Mateusz Krężołek.
Wicher:Żak (Głuch) - Skowron, Surowiec, Wojciechowski, Krupski - Wawer, Ryński, Łebek, Paluch - Siarek,Krężołek.

-Sytuacja kadrowa pozwoliła jedynie na to, by do Starachowic zabrać 12 zawodników, w tym gronie byli Rafał Głuch i Bartek Żak, którzy bronili po 45 minut - relacjonował trener Wichra Przemysław Ryński. - Mimo braku kilku zawodników, którzy stanowili o sile Wichra jesienią, pierwsze 45 minut minęło raczej było pod nasze dyktando - dodał.

Autorem gola na 1:0 był wracający do Wichra Mateusz Krężołek. W drugiej części spotkania coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić piłkarze ze Starachowic, którzy wyprowadzali groźne kontry. Po pewnym strzale z rzutu karnego zwyciężyli 2:1.

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Materiał oryginalny: Wygrana FKS Łazy Starachowice w sparingu z Wichrem Miedziana Góra [DUŻO ZDJĘĆ] - Echo Dnia Świętokrzyskie