Wygrana GKS Nowiny z Neptunem Końskie 4:1 w czwartej lidze. Szczególny mecz dla Jamroza. Teraz będzie ślub [ZDJĘCIA]

dor
Neptun Końskie na inaugurację przegrał u siebie z GKS Nowiny 1:4.
Neptun Końskie na inaugurację przegrał u siebie z GKS Nowiny 1:4. Fot. Dariusz Sapieja
W ciekawym meczu pierwszej kolejki czwartej ligi Neptun Końskie przegrał u siebie z GKS Nowiny 1:4.

Neptun Końskie - GKS Nowiny 1:4 (0:4)
Bramki: Patryk Kwiecień 53 - Bartosz Papka 2 z karnego, Jakub Olearczyk 19, 36, Radosław Szmalec 22.
Neptun: Herda - Stępnik, Zacharski, Sierszyński, Grzegorczyk (46. Skoczylas) - Kwiecień (85. Płyta), Sztandera (46. Sroka), Armata, Szymkiewicz (46. Pilarski) - Stępnik (70. Zieliński), Pach.
GKS: Gugulski - Boszczyk, Cichoń, Hińcza, Niebudek - Gadomski, Szmalec, Papka (72. Dorowski), Blicharski (80. Grzela) - Jamróz (75. Sołtysiak), Olearczyk (68. Szewczyk).

Mecz odbył się w godzinach dopołudniowych, ponieważ o 17 stan cywilny zmienia czołowy piłkarz Neptuna Łukasz Szymoniak. Większość drużyny będzie na ślubie Łukasza i wybranki jego serca Wioletty w Kielcach.

-Jesteśmy zadowoleni i szczególnie z gry w pierwszej połowie. Zwycięstwo cieszy, ale to dopiero początek rywalizacji - powiedział Mariusz Ludwinek, trener GKS. Był to szczególny mecz dla Łukasza Jamroza, który w poprzednim sezonie grał w barwach Neptuna, a tuż przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek przeszedł do GKS.

-W pierwszej połowie rozdawaliśmy prezenty gościom. Po przerwie po zmianach dominowaliśmy, strzeliliśmy gola, były kolejne okazje. Trzeba się ogarnąć i walczyć o punkty w kolejnym meczu - mówił Waldemar Szpiega, trener Neptuna.