Wygrana Staru Starachowice w sparingu z Bronią Radom. Dla kilku zawodników był to mecz z podtekstami. Zobacz zdjęcia

Dorota Kułaga
Włodzimierz Łyżwa
W meczu kontrolnym rozegranym w Radomiu trzecioligowa Broń przegrała z liderem świętokrzyskiej czwartej ligi Starem Starachowice 0:1. Jedynego gola strzelił wychowanek radomskiego klubu, Jakub Chrzanowski.

Dobra gra i zwycięstwo Staru w sparingu z Bronią w Radomiu
Broń Radom - Star Starachowice 0:1 (0:1)
Bramka: Jakub Chrzanowski 39.
Star: Zacharski – Styczyński, Gębura, Jagiełło, Stefański, Puton, Kozakiewicz, Chrzanowski, Kaczmarek, Mikos, Szydłowski oraz Moskwa, Malec, Kosztowniak, Marzec
Broń, 1 połowa: Kosiorek - testowany, Machajek, testowany - Ambrozik, testowany, testowany, Poręba, testowany (30’Dabrowski), testowany, Grudzień.
Broń, 2 połowa: Piotrowski - testowany, Wrześniewski, Kośmicki, Zborowski, Dias (70 testowany), Kumoch, Kielak, Bartosiak, Głowacki - Goljasz.

Jak informuje strona Staru Starachowice spotkanie miało szczególny podtekst dla kilku zawodników Staru, którzy mają w swojej historii występy w drużynie Broni. Są to przede wszystkim wychowankowie tego klubu, a mianowicie Jakub Chrzanowski i Piotr Stefański, ale epizody w ekipie z Radomia zaliczyli także Mateusz Jagiełło czy Konrad Zacharski. Pierwszy z wymienionych graczy dobitnie zaznaczył swoją obecność na boisku wpisując się w pierwszej połowie na listę strzelców. Jak się okazało, była to jedyna akcja bramkowa w tym spotkaniu.