Wyniki wojewódzkich konkursów „podstawówek”. Powiat...

  Wyniki wojewódzkich konkursów „podstawówek”. Powiat sandomierski ma dwoje laureatów

  Paulina Baran

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Zakończyły się konkursy przedmiotowe w szkołach podstawowych. Poznaliśmy już zwycięzców, chociaż trwają jeszcze odwołania i te listy mogą się nieznacznie zmienić. Nasz powiat ma dwoje laureatów i sześcioro finalistów.
  Ze szkół najlepiej wypadły Publiczna Szkoła Podstawowa imienia Stefana Żeromskiego w Zespole Placówek Oświatowych w Chobrzanach w gminie Samborzec oraz Szkoła Podstawowa numer 4 imienia Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu. Obie miały po jednym laureacie i po jednym finaliście

  Oto laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych w szkołach podstawowych powiatu sandomierskiego.

  Konkurs humanistyczny

  Z powiatu sandomierskiego nie mamy laureatów.

  Finalistami tego konkursu byli:

  Magdalena Swatek z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gieraszowicach w gminie Łoniów. Przygotowały ją do konkursu Janina Marczewska, Małgorzata Pietrzyk i Maria Kasprzycka.
  Wiktoria Juda z Publicznej Szkoły Podstawowej imienia Stefana Żeromskiego w Niedźwicach w gminie Koprzywnica. Do konkursu przygotowywali ją Renata Dobrowolska i Krzysztof Chmielowiec.

  Konkurs matematyczno – przyrodniczy

  Laureatką została Patrycja Niezgoda z Publicznej Szkoły Podstawowej imienia Stefana Żeromskiego w Zespole Placówek Oświatowych w Chobrzanach w gminie Samborzec. Miała 22 wynik. Do konkursu przygotowywały ją Edyta Smardz i Dominika Kołacz.

  Finalistami tego konkursu byli:

  Aleksandra Korzynek ze Szkoły Podstawowej numer 4 imienia Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu. Do konkursu przygotowywały ją Lucyna Teter i Agnieszka Modras.
  Maciej Czerepak z Publicznej Szkoły Podstawowej imienia Stefana Żeromskiego w Zespole Placówek Oświatowych w Chobrzanach w gminie Samborzec. Do konkursu przygotowywały go Edyta Smardz i Dominika Kołacz.
  Paulina Podkowa ze Szkoły Podstawowej imienia Władysława Jasińskiego w Koprzywnicy. Do konkursu przygotowywały go Ewa Tenderenda i Barbara Miklas.

  Konkurs z języka angielskiego

  Laureatem został Robert Booth ze Szkoły Podstawowej numer 4 imienia Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu. Miał 29 wynik. Do konkursu przygotowywała go Izabela Witkowska.

  Finalistką tego konkursu była Weronika Król ze Szkoły Podstawowej numer 2 w Sandomierzu. Przygotowała go do konkursu Anna Cież.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

  Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

  Symphonica 2 Rock of Poland w Kielcach. Będzie ostre granie!

  Symphonica 2 Rock of Poland w Kielcach. Będzie ostre granie!

  Gospodynie i Gospodarze Wiejscy. Finał [zdjęcia, wideo]

  Gospodynie i Gospodarze Wiejscy. Finał [zdjęcia, wideo]