Oto skład nowej rady gminy Mniów:
Okręg 1 - Renata Szcześniak, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Okręg 2 - Michał Sipika, Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Krakowiaka
Okręg 3 - Marian Podgórski, Komitet Wyborczy Wyborców Polskie Stronnictwo Ludowe
Okręg 4 - Karol Lesiak, Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Grzymałkowa
Okręg 5 - Dorota Gaj, Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Okręg 6 - Sławomir Gaweł, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Okręg 7 - Albert Kolus, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Okręg 8 - Karol Kondracki, Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Okręg 9 - Czesław Kowalski, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Okręg 10 - Mateusz Firek, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Okręg 11 - Waldemar Błoński, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Okręg 12 - Tadeusz Ściegienny, Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie Dla Gminy Mniów
Okręg 13 - Jacek Szmit, Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Okręg 14 - Sławomir Szczerek, Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Okręg 15 - Alina Kaniewska, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Okręg 1
Sołectwa: Baran, Przełom
Marzena Bożena Schabek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KRAKOWIAKA
Sylwester Andrzej Adamczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Renata Szcześniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 2
Sołectwo Zaborowice
Michał Mateusz Sipika
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KRAKOWIAKA
Krzysztof Paweł Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA ZABOROWIC
Okręg 3
Sołectwo Borki
Paweł Grzegorz Makuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KRAKOWIAKA
Marian Podgórski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Sławomir Kolus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 4
Sołectwa: Gliniany Las, Grzymałków
Bartosz Woś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KRAKOWIAKA
Waldemar Marian Gorzelak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Karol Mateusz Lesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GRZYMAŁKOWA
Okręg 5
Sołectwa: Cierchy, Malmurzyn
Małgorzata Knap
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KRAKOWIAKA
Dorota Gaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Bożena Buchcic
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 6
Sołectwo Pępice
Katarzyna Anna Lamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KRAKOWIAKA
Sylwester Sebastian Ślusarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Sławomir Piotr Gaweł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 7
Sołectwa: Lisie Jamy, Pieradła, Zachybie
Jacek Mogielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KRAKOWIAKA
Elżbieta Maria Janus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Albert Kolus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 8
część Sołectwa Mniów, ulice: Ekologiczna, Gajowa, Głęboka, Kamieniec, Leśna, Mała, Raszówka, Zielona, Znajoma
Karol Kondracki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Karol Piotr Traczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 9
część Sołectwa Mniów, ulice: Centralna, Dębowa, Kolonia
Józef Ryszard Janus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KRAKOWIAKA
Jerzy Jan Pasierbek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Czesław Stanisław Kowalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 10
część Sołectwa Mniów, ulice: Cicha, Kielecka, Spokojna, Wrzosowa
Sławomir Zygmunt Łękawski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Mateusz Firek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 11
Sołectwa: Podchyby, Rogowice, Serbinów
Michał Maksymilian Ślusarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KRAKOWIAKA
Maria Kruk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Waldemar Krzysztof Błoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 12
Sołectwo Węgrzynów
Zenon Majos
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Paweł Kazimierz Tobera
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Tadeusz Ściegienny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY MNIÓW
Okręg 13
Sołectwa: Mokry Bór, Skoki
Jacek Wit Szmit
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Zdzisław Sylwester Kos
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 14
Sołectwo Wólka Kłucka
Sławomir Roman Szczerek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Aneta Głodzińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 15
Sołectwa: Pałęgi, Straszów
Mirosław Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KRAKOWIAKA
Zbigniew Jaworski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Alina Danuta Kaniewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?