Oto skład rady:
Prawo i Sprawiedliwość (8 radnych):
Anna Łukasik, 53 lata, Sieńsko, 43 głosy;
Mariusz Wawrzyło, 36 lat, Sieńsko, 47 głosów;
Robert Cieśliński, 37 lat, Rożnica, 67 głosów;
Grzegorz Lech, 45 lat, Słupia, 80 głosów;
Wiesława Pośpiech, 70 lat, Słupia, 42 głosy;
Marzena Urbańska, 47 lat, Wielkopole, 62 głosy;
Józefa Dzięcioł , 63 lata, Wywła, 70 głosów;
Wiesława Kubicka, 64 lata, Raszków. 96 głosów;
SLD Lewica Razem (1 radny):
Krzysztof Purchała, 47 lat, Rożnica, 74 głosy;
Polskie Stronnictwo Ludowe (4 radnych):
Łukasz Bieroński, 25 lat, Nowa Wieś, 94 głosy;
Anna Rokicka, 68 lat, Słupia, 62 głosy;
Elżbieta Kornalska, 33 lata, Stary Węgrzynów, 93 głosy;
Gustawa Trawińska, 60 lat, Dąbrowica, 88 głosów;
Gmina Słupia Razem (1 radny):
Krystyna Sap, 42 lata, Sprowa, 94 głosy;
Komitet Tomasza Kopera (1 radny):
Krzysztof Słaboń, 56 lat, Nowy Węgrzynów, 109 głosów.
Frekwencja - 60,19%
Okręg 1
Część sołectwa: Sieńsko od nr 1 do nr 81
Anna Rozalia Łukasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek Stefan Piotrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Marcin Paweł Milik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
Okręg 2
Część sołectwa: Sieńsko od nr 82 do końca
Mariusz Zygmunt Wawrzyło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zbigniew Stanisław Paliborek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
Robert Artur Capiga
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Okręg 3
Część sołectwa: Rożnica od nr 1 do nr 96 i numery 113, 114, 116, 120, 124, 125, 129, 130, 131
Jolanta Małgorzata Piotrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Krzysztof Adam Purchała
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Okręg 4
Część sołectwa: Rożnica od 97 do końca, z wyłączeniem numerów 113, 114, 116, 120, 124, 125, 129, 130, 131
Artur Stanisław Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
Robert Stanisław Cieśliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 5
Sołectwo: Nowa Wieś
Jolanta Alicja Wiekiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
Łukasz Michał Bieroński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 6
Część sołectwa: Słupia od nr 1 do 102
Marcin Jan Grabalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
Tomasz Ryszard Konarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Anna Barbara Rokicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Grażyna Ewa Bodzioch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
Okręg 7
Część sołectwa: Słupia od nr 103 do nr 210a
Izabela Mieczysława Smogóra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
Grzegorz Zbigniew Lech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Maciej Kazimierz Bodzioch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 8
Część sołectwa: Słupia od nr 211 do końca
Barbara Ewa Chrzanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
Wiesława Jadwiga Pośpiech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Monika Celina Michalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
Okręg 9
Sołectwa: Rawka, Wielkopole
Robert Arkadiusz Sołtys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
Marzena Czesława Urbańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Janusz Józef Łata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
Okręg 10
Sołectwo: Wywła
Anna Angelika Prusek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
Józefa Dzięcioł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Tomasz Michał Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
Okręg 11
Sołectwo: Raszków
Małgorzata Bodzioch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
Wiesława Halina Kubicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 12
Sołectwo: Sprowa
Marian Stanisław Zynek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Krystyna Sap
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
Okręg 13
Sołectwo: Stary Węgrzynów
Józef Konieczny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Elżbieta Bożena Kornalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Halina Helena Konieczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
Okręg 14
Sołectwa: Obiechów, Dąbrowica
Andrzej Rejek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Gustawa Zofia Trawińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Andrzej Wojciech Stolarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
Okręg 15
Sołectwa: Jasieniec, Nowy Węgrzynów
Krzysztof Janusz Słaboń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
Beata Lucyna Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?