Podział mandatów do Rady Gminy Złota wygląda następująco:
- Komitet Wyborców Tadeusza Sułka - 7,
- SLD Lewica Razem - 5,
- PSL - 3
Oto skład Rady Gminy w Złotej. Podajemy kolejno numer okręgu, nazwisko radnego, nazwę komitetu z którego kandydat startował.
- Okręg numer 1. Maciej Pieczonka, Komitat Tadeusz Sułka - 101 głosów
- Okręg numer 2. Ewa Piotrowska, SLD Lewica Razem - 53 głosy
- Okręg numer 3. Marcin Kumor, Komitet Tadeusza Sułka - 65 głosów
- Okręg numer 4. Sławomir Firka, Komitet Tadeusza Sułka - 66 głosów
- Okręg numer 5. Mariusz Golowski, Komitet Tadeusza Sułka - 64 głosy
- Okręg numer 6. Adam Wypych, Komitet Tadeusza Sułka - 64 głosy
- Okręg numer 7. Michał Bujak, SLD Lewica Razem - 100 głosów
- Okręg numer 8. Dariusz Tarka, Komitet Tadeusza Sułka - 55 głosów
- Okręg numer 9. Mirosław Krawczyk, SLD Lewica Razem - 67 głosów
- Okręg numer 10. Dariusz Jaworski, Polskie Stronnictwo Ludowe - 78 głosów
- Okręg numer 11. Krzysztof Antos, Polskie Stronnictwo Ludowe - 83 głosy
- Okręg numer 12. Barbara Górniak, SLD Lewica Razem - 79 głosów
- Okręg numer 13. Lucjan Adamczyk, Polskie Stronnictwo Ludowe - 46 głosów
- Okręg numer 14. Wioletta Łątka, SLD Lewic Razem - 105 głosów
- Okręg numer 15. Tadeusz Swat, Komitet Tadeusza Sułka - 123 głosy
Okręg 1
Część Sołectwa Złota: os. Graby; ulice: Słoneczna ; Mała
Jacek Edward Paździor
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Kazimierz Marian Czarnecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Maciej Piotr Pieczonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
Okręg 2
Część Sołectwa Złota: os. Lubowiec ulice: Sienkiewicza od nr 1 do nr 53, Łąkowa, Źródłowa
Ewa Kazimiera Piotrowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Jarosław Marek Zmarzły
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Monika Anna Gręda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
Marek Sylwester Mlaskawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK MLASKAWA
Henryka Kazimiera Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
Okręg 3
Część Sołectwa Złota: ulice: Parkowa, Wiśniowa, Krótka, Kwiatowa, Sienkiewicza od nr 54 do końca
Andrzej Jan Nowak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Jadwiga Barbara Dubiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Paweł Marcin Kumor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
Kamil Jerzy Szczepański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 4
Sołectwa: Biskupice Żurawniki
Paweł Obważanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Michał Grzegorz Jach
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Włodzimierz Stanisław Grzęda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Sławomir Władysław Firka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
Okręg 5
Sołectwo: Niegosławice
Urszula Małgorzata Trocka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Sylwester Bogdan Arak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Mariusz Golowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
Radosław Paweł Walocha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 6
Część Sołectwa: Chroberz ulice: Ogrodowa, Olszyk, Podzamcze, Cicha, Gliniki, Chrobrego od nr 51 do końca
Alina Jolanta Czerw
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Wojciech Jarosław Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Adam Jacenty Wypych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
Okręg 7
Część Sołectwa : Chroberz ulice: Staropolska, Słoneczna, Kolejowa, Akacjowa od nr 1 do nr 11A, Chrobrego od nr 1 do nr 50
Michał Przemysław Bujak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Agnieszka Jolanta Piątek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Tadeusz Stanisław Bochniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BOCHNIAKA
Okręg 8
Część Sołectwa : Chroberz ulice: Parkowa, Leśna, Bobrowa, Akacjowa od nr 12 do końca
Krzysztof Andrzej Fortuna
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Jolanta Pragnąca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Dariusz Piotr Tarka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
Okręg 9
Sołectwo: Nieprowice
Mirosław Stanisław Krawczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Zbigniew Bogdan Krzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Bernardyna Helena Mider-Skura
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 10
Sołectwa: Rudawa, Wojsławice
Bogusław Stanisław Machynia
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Aneta Marzena Molenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Anna Walocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
Dariusz Andrzej Jaworski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 11
Sołectwa: Kostrzeszyn, Wola Chroberska
Edward Śliwa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Małgorzata Barbara Przyłucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Edmund Bolesław Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
Krzysztof Mirosław Antos
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 12
Sołectwo: Pełczyska
Barbara Elżbieta Górniak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Rafał Szczepan Górniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
Ryszard Andrzej Sobieraj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 13
Sołectwo: Miernów
Izabela Helena Pobiega
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Jacek Wojciech Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Jan Piotr Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
Lucjan Kazimierz Adamczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 14
Sołectwo: Probołowice
Wioletta Joanna Łątka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Stanisław Robert Nawrot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Włodzimierz Mlaskawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
Okręg 15
Sołectwo: Stawiszyce
Mariusz Stanisław Wójcik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Tadeusz Józef Swat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?