Zdecydowaną większość – 12 na 15 radnych w Kunowie reprezentować będzie komitet zwycięskiego burmistrza Lecha Łodeja. Dwóch reprezentantów ma KWW Beaty Kobiałki, jednego KWW Bezpartyjni Samorządowcy.
Do Rady Miejskiej weszli:
- Renata Ćwiklińska (KWW Lecha Łodeja Gmina dla Wszystkich) – 165 głosów
- Barbara Domagała (KWW Lecha Łodeja Gmina dla Wszystkich) – 145 głosów
- Maria Pająk (KWW Lecha Łodeja Gmina dla Wszystkich) – 106 głosów
- Jadwiga Banasik (KWW Lecha Łodeja Gmina dla Wszystkich) – 142 głosy
- Cezary Szwajda (KWW Lecha Łodeja Gmina dla Wszystkich) - 202 głosy
- Jarosław Jałocha (KWW Lecha Łodeja Gmina dla Wszystkich) – 207 głosów
- Jolanta Ożdżyńska (KWW Lecha Łodeja Gmina dla Wszystkich) – 197 głosów
- Dariusz Różalski (KWW Lecha Łodeja Gmina dla Wszystkich) – 113 głosów
- Marek Mikos (KWW Beaty Kobiałki) – 234 głosy
- Grzegorz Wanat (KWW Bezpartyjni Samorządowcy) – 159 głosów
- Piotr Bek (KWW Lecha Łodeja Gmina dla Wszystkich) – 152 głosy
- Katarzyna Banasik (KWW Lecha Łodeja Gmina dla Wszystkich) – 89 głosów
- Piotr Rakoczy (KWW Lecha Łodeja Gmina dla Wszystkich) – 252 głosy
- Teresa Łucka (KWW Lecha Łodeja Gmina dla Wszystkich) – 182 głosy
- Marta Ćwik (KWW Beaty Kobiałki) – 134 głosy
Oni startowali w wyborach
Okręg 1
Sołectwa : Biechów, Bukowie, Udziców
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Renata Katarzyna Ćwiklińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Sylwester Jedlikowski
Okręg 2
Sołectwa : Chocimów, Małe Jodło, Prawęcin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Barbara Domagała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Łukasz Mróz
Okręg 3
Sołectwo Doły Biskupie
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Maria Mieczysława Pająk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Bożena Wiesława Majecka
Okręg 4
Sołectwo Janik ulice: Borowska, Leśna, Okrężna, Prosta, Szkolna. Sołectwo Kolonia Inwalidzka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Arkadiusz Jan Farys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Jadwiga Urszula Banasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Adam Jarosław Pszonak
Okręg 5
Sołectwo Janik ulice : Wiatraczna, Ostrowiecka, Spokojna, Sosnowa, Polna, Wspólna, Krótka.
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Jerzy Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Cezary Szwajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Sylwester Hamera
Okręg 6
Miasto Kunów część Osiedla Kunów ulice : Błonie, Ciasna, Kościelna, Kościuszki, Laski, Moniuszki, Osiedle Dziewulskiego, Plac Wolności, Różana, Szkolna, Warszawska, Rudzka, Łączna, Mętna, Spadzista.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Jarosław Adam Jałocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Stanisław Hołubek
Okręg 7
Miasto Kunów część Osiedla Kunów ulice : Chocimowska, Głucha, Gródek, Kaznodziejska, Ogrodowa, Partyzantów, Podgórze, Opatowska, Strumyk.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Jolanta Małgorzata Ożdżyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Małgorzata Aneta Rynio
Okręg 8
Miasto Kunów część Osiedla Kunów Piaski ulice: Prosta, Górna, Słowackiego od nr 47 do końca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Darek Jacek Różalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Krzysztof Zbigniew Piesak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARD FLIS
- 20 Edward Stanisław Flis
Okręg 9
Miasto Kunów część Osiedla Kunów Piaski ulice: Krzywa, Łąkowa, Ostrowiecka, Staszica, Mickiewicza, Starachowicka, Langiewicza, od nr 1 do nr 4. Sołectwo Rudka.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Danuta Bogumiła Skoczylas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Marek Henryk Mikos
Okręg 10
Miasto Kunów część Osiedla Kunów Piaski ulice: Grabowiecka, Iłżecka, Kolejowa, Fabryczna, Langiewicza od nr 6 do końca, Słowackiego od nr 2 do nr 46, Małachowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Stanisław Marian Pożoga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Katarzyna Zenobia Wykrota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
- 1 Grzegorz Wanat
Okręg 11
Sołectwo Boksycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Piotr Bek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Jerzy Relikowski
Okręg 12
Sołectwo Wymysłów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Ryszard Gawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Katarzyna Agata Banasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Artur Piotr Majcher
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
- 22 Dariusz Granat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRUDZIEŃ
- 21 Anna Grudzień
Okręg 13
Sołectwo Nietulisko Duże
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Piotr Robert Rakoczy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Łukasz Kończak
Okręg 14
Sołectwa : Kolonia Piaski, Nietulisko Małe
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Teresa Zofia Łucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Adam Stanisław Różalski
Okręg 15
Sołectwa : Miłkowska Karczma, Kurzacze
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH
- 19 Zofia Krystyna Farys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI
- 18 Marta Małgorzata Ćwik
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?