Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady powiatu...

    Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady powiatu ostrowieckiego. Oto oficjalne wyniki!

    Anna Śledzińska

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Państwowa Komisja Wyborcza podała już wyniki wyborów do Rady Powiatu Ostrowieckiego. Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Górczyńskiego, mając 14 mandatów, będzie rządził samodzielnie. Władzę straciło Prawo i Sprawiedliwość (8 mandatów). Jeden mandat uzyskał KWW Samorządność i Przedsiębiorczość.

    W okręgu numer 1 mandat otrzymali:
    KWW Jarosława Górczyńskiego:
    • Agnieszka Rogalińska 1639 głosów,
    • Stanisława Danuta Barańska 645 głosów,
    • Robert Rogala 533 głosów


    KW Prawo i Sprawiedliwość:
    • Ryszard Proksa 772 głosów


    W okręgu numer 2

    KWW Jarosława Górczyńskiego;
    • Marzena Dębniak 2209 głosów,
    • Łukasz Dybiec 2176 głosów,
    • Małgorzata Bień 1513 głosów,
    • Dariusz Czupryński 561 głosów,
    • Dariusz Wierzbiński 472 głosy,
    • Andrzej Broda 450 głosów.


    KW Prawo i Sprawiedliwość -
    • Zbigniew Duda 2407 głosów,
    • Jarosław Piotr Kopański 922 głosy,
    • Paweł Walesic 302 głosy.


    KWW Samorządność i Przedsiębiorczość:
    • Robert Minkina 311 głosów.


    Okręg numer 3

    KWW Jarosława Górczyńskiego:
    • Mariusz Pasternak 1432 głosy,
    • Małgorzata Sobieraj 1134 głosy,
    • Piotr Maj 530 głosów.


    KW Prawo i Sprawiedliwość:
    • Mirosław Rogoziński 773 głosy,
    • Emilia Łupina 708 głosów.


    Okręg numer 4

    KWW Jarosława Górczyńskiego:
    • Andrzej Jabłoński 890 głosów,
    • Beata Duda 333 głosy.


    KW Prawo i Sprawiedliwość:
    • Janusz Gołdyn 474 głosy,
    • Marek Bilski 716 głosów
    .


    Oni startowali w wyborach

    Okręg 1
    Miasto Ostrowiec Świętokrzyski – jednostki pomocnicze (osiedla): Gutwin, Piaski – Henryków, Pułanki, Słoneczne

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Ryszard Andrzej Proksa
    • 2 Jarosław Czarnecki
    • 3 Nina Kazimiera Kryza
    • 4 Jerzy Józef Zembala
    • 5 Izabela Filomena Bańczerowska
    • 6 Katarzyna Magdalena Bednarska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
    • 1 Eligiusz Jerzy Mich
    • 2 Iwona Samborek-Zamorska
    • 3 Jolanta Maria Fornalska
    • 4 Robert Grzegorz Warda
    • 5 Eugeniusz Kosno
    • 6 Iwona Majewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
    • 1 Agnieszka Katarzyna Rogalińska
    • 2 Stanisława Danuta Barańska
    • 3 Edyta Anna Handze
    • 4 Robert Tomasz Rogala
    • 5 Wojciech Mazan
    • 6 Kamil Mroczkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
    • 1 Sławomir Radlak
    • 2 Przemysław Jan Plaskota
    • 3 Małgorzata Elżbieta Kraus
    • 4 Magdalena Edyta Kowalska
    • 5 Kamil Grzegorz Gałązkiewicz

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
    • 1 Małgorzata Anna Kaczmarska
    • 2 Andrzej Saracen
    • 3 Małgorzata Janina Myśliwiec
    • 4 Grzegorz Maciej Niezgoda

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
    • 1 Monika Borek
    • 2 Robert Bogdan Martynowski
    • 3 Monika Magdalena Wójcik
    • 4 Kornel Kamil Korpikiewicz
    • 5 Justyna Buczałowska
    • 6 Włodzimierz Mazur


    Okręg 2
    Miasto Ostrowiec Świętokrzyski – jednostki pomocnicze (osiedla): Kolonia Robotnicza, Kuźnia, Sienkiewiczowskie, Spółdzielców, Trójkąt, Śródmieście, Częstocice, Hutnicze, Kamienna, Złotej Jesieni, Ogrody, Stawki, Koszary, Rosochy, Denków, Ludwików

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Zbigniew Dariusz Duda
    • 2 Jarosław Piotr Kopański
    • 3 Agata Katarzyna Adamek
    • 4 Elżbieta Danuta Helicka
    • 5 Mariusz Norbert Wesołowski
    • 6 Krzysztof Ołownia
    • 7 Elżbieta Baran
    • 8 Jolanta Kochańska
    • 9 Jacek Władysław Farys
    • 10 Zdzisław Marek Potocki
    • 11 Anna Małgorzata Bakalarska-Budzyn
    • 12 Paweł Krzysztof Walesic

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
    • 1 Magdalena Leśniak
    • 2 Barbara Elżbieta Buszkiewicz
    • 3 Wojciech Marek Siporski
    • 4 Danuta Jadwiga Bałczewska
    • 5 Robert Krzysztof Prelewski
    • 6 Karolina Stankiewicz
    • 7 Wojciech Lech Połaniecki
    • 8 Mateusz Sienniak
    • 9 Małgorzata Barbara Mularska
    • 10 Wiesława Ewa Frankiewicz-Walczak
    • 11 Sylwester Wyrzykowski
    • 12 Patryk Stępień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
    • 1 Marzena Magdalena Dębniak
    • 2 Łukasz Tomasz Dybiec
    • 3 Małgorzata Anna Bień
    • 4 Paweł Rafał Górniak
    • 5 Andrzej Broda
    • 6 Krystyna Ewa Gębka
    • 7 Dariusz Zenon Czupryński
    • 8 Krzysztof Arkadiusz Hapczyn
    • 9 Dariusz Stanisław Pawłowski
    • 10 Ewa Danuta Malec
    • 11 Małgorzata Loranty-Syta
    • 12 Dariusz Wierzbiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
    • 1 Maciej Szymoniak
    • 2 Krzysztof Adamski
    • 3 Anna Barbara Gatkowska
    • 4 Zdzisław Adam Bzymek
    • 5 Katarzyna Anna Doktór
    • 6 Damian Piotr Chamera
    • 7 Iwona Pocheć
    • 8 Agata Małgorzata Tąporowska
    • 9 Sylwia Bzymek
    • 10 Bartłomiej Obcowski
    • 11 Jan Zbigniew Olczyk

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
    • 1 Henryk Władysław Rożnowski
    • 2 Halina Krystyna Zytek
    • 3 Zbigniew Piotr Sławiński
    • 4 Janusz Stanisław Klich
    • 5 Małgorzata Lenart
    • 6 Paweł Artur Borek
    • 7 Katarzyna Biesiada
    • 8 Krzysztof Rafał Witkowski
    • 9 Jerzy Maciej Bąk
    • 10 Anna Walczyk
    • 11 Rafał Michał Barański

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
    • 1 Robert Minkina
    • 2 Waldemar Kacuga
    • 3 Aneta Anna Lewandowska
    • 4 Małgorzata Dorota Dybiec
    • 5 Rafał Stanisław Dytkowski
    • 6 Agnieszka Seweryn
    • 7 Anna Maria Karbowniczek
    • 8 Łukasz Grudniewski
    • 9 Katarzyna Dorota Pasternak
    • 10 Sławomir Kasiński
    • 11 Urszula Agnieszka Sasak
    • 12 Marcin Piotr Jabłoński


    Okręg 3
    Gmina Bałtów, Gmina Bodzechów i Gmina Ćmielów

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Mirosław Stanisław Rogoziński
    • 2 Emilia Edyta Łupina
    • 3 Jarosław Chodała
    • 4 Ernest Cezary Michałowski
    • 5 Jan Piotr Kaczanowski
    • 6 Dorota Alicja Pietrzkiewicz
    • 7 Maria Gębka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
    • 1 Jolanta Anna Madioury
    • 2 Ryszard Jan Andrzejewicz
    • 3 Piotr Andrzej Ochocki
    • 4 Anna Eliza Cielecka
    • 5 Stanisław Marek Cira
    • 6 Justyna Ksenia Szot
    • 7 Michał Ołubiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
    • 1 Mariusz Krzysztof Pasternak
    • 2 Piotr Zygmunt Maj
    • 3 Małgorzata Sobieraj
    • 4 Krzysztof Piotr Fulara
    • 5 Marzena Zofia Wilczyńska
    • 6 Katarzyna Kinga Stan
    • 7 Piotr Paris Dasios

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
    • 1 Wioletta Anna Rogala-Mazur
    • 2 Jarosław Romuald Seweryński
    • 3 Piotr Stanisław Deroń
    • 4 Lucyna Różalska
    • 5 Robert Tutalak
    • 6 Agnieszka Przydatek
    • 7 Arkadiusz Zbigniew Chudzik

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
    • 1 Anna Radosz
    • 2 Krzysztof Tadeusz Żywczyk
    • 3 Magda Angelika Moskal
    • 4 Ilona Rdzonek
    • 5 Jarosław Kieloch

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
    • 1 Mariusz Janusz Gierczak
    • 2 Piotr Kryj
    • 3 Izabela Beata Dublasiewicz-Chakanetsa
    • 4 Kamil Zbigniew Chyżowski
    • 5 Krystyna Małgorzata Nowak-Głąb
    • 6 Michał Zbigniew Pierzak
    • 7 Krystyna Stąporek


    Okręg 4
    Gmina Kunów i Gmina Waśniów

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Marek Zygmunt Bilski
    • 2 Renata Ślusarz- Magiera
    • 3 Krzysztof Jarosław Wojtachnio
    • 4 Alina Maria Pożoga
    • 5 Janusz Adam Gołdyn
    • 6 Mariola Ewa Grabowiecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
    • 1 Jerzy Stanisław Rusak
    • 2 Krzysztof Klepacz
    • 3 Teodozja Bogumiła Ślusarz
    • 4 Renata Izabela Rokoszna
    • 5 Marlena Jolanta Gajowik
    • 6 Albert Adam Krawczykowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
    • 1 Andrzej Kazimierz Jabłoński
    • 2 Beata Małgorzata Duda
    • 3 Marek Kołodziński
    • 4 Andrzej Janusz Kruk
    • 5 Iwona Katarzyna Wiśniewska
    • 6 Beata Gajewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
    • 1 Włodzimierz Mirosław Szczałuba
    • 2 Teresa Zofia Piwnik
    • 3 Andrzej Józef Wilk
    • 4 Ewa Maria Mierzejewska
    • 5 Izabela Barbara Komar

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
    • 1 Jerzy Stanisław Brożyna
    • 2 Janusz Cezary Karbowniczek
    • 3 Marta Olga Jałocha
    • 4 Paweł Piotr Bera
    • 5 Magdalena Lipiec
    • 6 Beata Siudak


    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (5)

    Dodaj komentarz
    Wszystkie komentarze (5) forum.echodnia.eu

    Zobacz kandydatów na prezydentów, burmistrzów i wójtów

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

    Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

    Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

    Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

    Już 18 listopada W Kielcach zabrzmią polskie rockowe hity lat 80!

    Już 18 listopada W Kielcach zabrzmią polskie rockowe hity lat 80!