W okręgu numer 1 mandat otrzymali:
KWW Jarosława Górczyńskiego:
- Agnieszka Rogalińska 1639 głosów,
- Stanisława Danuta Barańska 645 głosów,
- Robert Rogala 533 głosów
KW Prawo i Sprawiedliwość:
- Ryszard Proksa 772 głosów
W okręgu numer 2
KWW Jarosława Górczyńskiego;
- Marzena Dębniak 2209 głosów,
- Łukasz Dybiec 2176 głosów,
- Małgorzata Bień 1513 głosów,
- Dariusz Czupryński 561 głosów,
- Dariusz Wierzbiński 472 głosy,
- Andrzej Broda 450 głosów.
KW Prawo i Sprawiedliwość -
- Zbigniew Duda 2407 głosów,
- Jarosław Piotr Kopański 922 głosy,
- Paweł Walesic 302 głosy.
KWW Samorządność i Przedsiębiorczość:
- Robert Minkina 311 głosów.
Okręg numer 3
KWW Jarosława Górczyńskiego:
- Mariusz Pasternak 1432 głosy,
- Małgorzata Sobieraj 1134 głosy,
- Piotr Maj 530 głosów.
KW Prawo i Sprawiedliwość:
- Mirosław Rogoziński 773 głosy,
- Emilia Łupina 708 głosów.
Okręg numer 4
KWW Jarosława Górczyńskiego:
- Andrzej Jabłoński 890 głosów,
- Beata Duda 333 głosy.
KW Prawo i Sprawiedliwość:
- Janusz Gołdyn 474 głosy,
- Marek Bilski 716 głosów
.
Oni startowali w wyborach
Okręg 1
Miasto Ostrowiec Świętokrzyski – jednostki pomocnicze (osiedla): Gutwin, Piaski – Henryków, Pułanki, Słoneczne
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Ryszard Andrzej Proksa
- 2 Jarosław Czarnecki
- 3 Nina Kazimiera Kryza
- 4 Jerzy Józef Zembala
- 5 Izabela Filomena Bańczerowska
- 6 Katarzyna Magdalena Bednarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
- 1 Eligiusz Jerzy Mich
- 2 Iwona Samborek-Zamorska
- 3 Jolanta Maria Fornalska
- 4 Robert Grzegorz Warda
- 5 Eugeniusz Kosno
- 6 Iwona Majewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
- 1 Agnieszka Katarzyna Rogalińska
- 2 Stanisława Danuta Barańska
- 3 Edyta Anna Handze
- 4 Robert Tomasz Rogala
- 5 Wojciech Mazan
- 6 Kamil Mroczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
- 1 Sławomir Radlak
- 2 Przemysław Jan Plaskota
- 3 Małgorzata Elżbieta Kraus
- 4 Magdalena Edyta Kowalska
- 5 Kamil Grzegorz Gałązkiewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Małgorzata Anna Kaczmarska
- 2 Andrzej Saracen
- 3 Małgorzata Janina Myśliwiec
- 4 Grzegorz Maciej Niezgoda
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
- 1 Monika Borek
- 2 Robert Bogdan Martynowski
- 3 Monika Magdalena Wójcik
- 4 Kornel Kamil Korpikiewicz
- 5 Justyna Buczałowska
- 6 Włodzimierz Mazur
Okręg 2
Miasto Ostrowiec Świętokrzyski – jednostki pomocnicze (osiedla): Kolonia Robotnicza, Kuźnia, Sienkiewiczowskie, Spółdzielców, Trójkąt, Śródmieście, Częstocice, Hutnicze, Kamienna, Złotej Jesieni, Ogrody, Stawki, Koszary, Rosochy, Denków, Ludwików
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Zbigniew Dariusz Duda
- 2 Jarosław Piotr Kopański
- 3 Agata Katarzyna Adamek
- 4 Elżbieta Danuta Helicka
- 5 Mariusz Norbert Wesołowski
- 6 Krzysztof Ołownia
- 7 Elżbieta Baran
- 8 Jolanta Kochańska
- 9 Jacek Władysław Farys
- 10 Zdzisław Marek Potocki
- 11 Anna Małgorzata Bakalarska-Budzyn
- 12 Paweł Krzysztof Walesic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
- 1 Magdalena Leśniak
- 2 Barbara Elżbieta Buszkiewicz
- 3 Wojciech Marek Siporski
- 4 Danuta Jadwiga Bałczewska
- 5 Robert Krzysztof Prelewski
- 6 Karolina Stankiewicz
- 7 Wojciech Lech Połaniecki
- 8 Mateusz Sienniak
- 9 Małgorzata Barbara Mularska
- 10 Wiesława Ewa Frankiewicz-Walczak
- 11 Sylwester Wyrzykowski
- 12 Patryk Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
- 1 Marzena Magdalena Dębniak
- 2 Łukasz Tomasz Dybiec
- 3 Małgorzata Anna Bień
- 4 Paweł Rafał Górniak
- 5 Andrzej Broda
- 6 Krystyna Ewa Gębka
- 7 Dariusz Zenon Czupryński
- 8 Krzysztof Arkadiusz Hapczyn
- 9 Dariusz Stanisław Pawłowski
- 10 Ewa Danuta Malec
- 11 Małgorzata Loranty-Syta
- 12 Dariusz Wierzbiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
- 1 Maciej Szymoniak
- 2 Krzysztof Adamski
- 3 Anna Barbara Gatkowska
- 4 Zdzisław Adam Bzymek
- 5 Katarzyna Anna Doktór
- 6 Damian Piotr Chamera
- 7 Iwona Pocheć
- 8 Agata Małgorzata Tąporowska
- 9 Sylwia Bzymek
- 10 Bartłomiej Obcowski
- 11 Jan Zbigniew Olczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Henryk Władysław Rożnowski
- 2 Halina Krystyna Zytek
- 3 Zbigniew Piotr Sławiński
- 4 Janusz Stanisław Klich
- 5 Małgorzata Lenart
- 6 Paweł Artur Borek
- 7 Katarzyna Biesiada
- 8 Krzysztof Rafał Witkowski
- 9 Jerzy Maciej Bąk
- 10 Anna Walczyk
- 11 Rafał Michał Barański
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
- 1 Robert Minkina
- 2 Waldemar Kacuga
- 3 Aneta Anna Lewandowska
- 4 Małgorzata Dorota Dybiec
- 5 Rafał Stanisław Dytkowski
- 6 Agnieszka Seweryn
- 7 Anna Maria Karbowniczek
- 8 Łukasz Grudniewski
- 9 Katarzyna Dorota Pasternak
- 10 Sławomir Kasiński
- 11 Urszula Agnieszka Sasak
- 12 Marcin Piotr Jabłoński
Okręg 3
Gmina Bałtów, Gmina Bodzechów i Gmina Ćmielów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Mirosław Stanisław Rogoziński
- 2 Emilia Edyta Łupina
- 3 Jarosław Chodała
- 4 Ernest Cezary Michałowski
- 5 Jan Piotr Kaczanowski
- 6 Dorota Alicja Pietrzkiewicz
- 7 Maria Gębka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
- 1 Jolanta Anna Madioury
- 2 Ryszard Jan Andrzejewicz
- 3 Piotr Andrzej Ochocki
- 4 Anna Eliza Cielecka
- 5 Stanisław Marek Cira
- 6 Justyna Ksenia Szot
- 7 Michał Ołubiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
- 1 Mariusz Krzysztof Pasternak
- 2 Piotr Zygmunt Maj
- 3 Małgorzata Sobieraj
- 4 Krzysztof Piotr Fulara
- 5 Marzena Zofia Wilczyńska
- 6 Katarzyna Kinga Stan
- 7 Piotr Paris Dasios
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
- 1 Wioletta Anna Rogala-Mazur
- 2 Jarosław Romuald Seweryński
- 3 Piotr Stanisław Deroń
- 4 Lucyna Różalska
- 5 Robert Tutalak
- 6 Agnieszka Przydatek
- 7 Arkadiusz Zbigniew Chudzik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Anna Radosz
- 2 Krzysztof Tadeusz Żywczyk
- 3 Magda Angelika Moskal
- 4 Ilona Rdzonek
- 5 Jarosław Kieloch
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
- 1 Mariusz Janusz Gierczak
- 2 Piotr Kryj
- 3 Izabela Beata Dublasiewicz-Chakanetsa
- 4 Kamil Zbigniew Chyżowski
- 5 Krystyna Małgorzata Nowak-Głąb
- 6 Michał Zbigniew Pierzak
- 7 Krystyna Stąporek
Okręg 4
Gmina Kunów i Gmina Waśniów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Marek Zygmunt Bilski
- 2 Renata Ślusarz- Magiera
- 3 Krzysztof Jarosław Wojtachnio
- 4 Alina Maria Pożoga
- 5 Janusz Adam Gołdyn
- 6 Mariola Ewa Grabowiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
- 1 Jerzy Stanisław Rusak
- 2 Krzysztof Klepacz
- 3 Teodozja Bogumiła Ślusarz
- 4 Renata Izabela Rokoszna
- 5 Marlena Jolanta Gajowik
- 6 Albert Adam Krawczykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
- 1 Andrzej Kazimierz Jabłoński
- 2 Beata Małgorzata Duda
- 3 Marek Kołodziński
- 4 Andrzej Janusz Kruk
- 5 Iwona Katarzyna Wiśniewska
- 6 Beata Gajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
- 1 Włodzimierz Mirosław Szczałuba
- 2 Teresa Zofia Piwnik
- 3 Andrzej Józef Wilk
- 4 Ewa Maria Mierzejewska
- 5 Izabela Barbara Komar
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
- 1 Jerzy Stanisław Brożyna
- 2 Janusz Cezary Karbowniczek
- 3 Marta Olga Jałocha
- 4 Paweł Piotr Bera
- 5 Magdalena Lipiec
- 6 Beata Siudak
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?