Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady powiatu...

    Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady powiatu pińczowskiego. Po cztery mandaty dla PiS i PSL

    ACH

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady powiatu pińczowskiego. Po cztery mandaty dla PiS i PSL
    Podajemy wyniki wyborów samorządowych 2018 w powiecie pińczowskim. Oto wyniki wyborów do Rady Powiatu Pińczowskiego.
    Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady powiatu pińczowskiego. Po cztery mandaty dla PiS i PSL
    Podział mandatów do Rady Powiatu Pińczowskiego wygląda następująco:
    • Polskie Stronnictwo Ludowe - 4 mandaty;
    • Prawo i Sprawiedliwość – 4 mandaty;
    • Stowarzyszenie Dla Ponidzia 3 mandaty;
    • Stowarzyszenie Ziemia Pińczowska - 3 mandaty;
    • SLD Lewica Razem - 1 mandat.


    W wyborach do Rady Powiatu Pińczowskiego zostali wybrani (imię i nazwisko, komitet, liczba głosów):
    • Zbigniew Koniusz, PiS - 1566 głosów
    • Andrzej Głogowiec, Ziemia Pińczowska - 895 głosów
    • Ireneusz Gołuszka, Dla Ponidzia - 834 głosów
    • Jadwiga Irla, Dla Ponidzia - 620 głosów
    • Ryszard Barna, PSL - 617 głosów
    • Krzysztof Słonina, Dla Ponidzia - 613 głosów
    • Bogusław Kowalczyk, PiS - 589 głosów
    • Zbigniew Kierkowski, PSL - 581 głosów
    • Michał Leszczyński, PSL - 518 głosów
    • Bogusław Chałuda, SLD Lewica Razem - 508 głosów
    • Teresa Sienkiewicz – Rek, PiS - 425 głosów
    • Marcin Wojniak, Ziemia Pińczowska - 388 głosów
    • Hanna Mitka-Marszalik, Ziemia Pińczowska - 249 głosów,
    • Jan Bębenek, PiS - 247 głosów
    • Irena Moskwa, PSL - 140 głosów



    Oni startowali w wyborach

    Okręg 1
    Miasto i Gmina Pińczów

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
    • 1 Andrzej Głogowiec
    • 2 Mirosław Paweł Madej
    • 3 Iwona Kinga Senderowska
    • 4 Marcin Józef Biesaga
    • 5 Marcin Mariusz Wojniak
    • 6 Halina Teresa Gębka
    • 7 Izabela Małgorzata Oszmiana
    • 8 Robert Marek Szwajcowski
    • 9 Wojciech Józef Kasprzyk
    • 10 Hanna Magdalena Mitka-Marszalik

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
    • 1 Roman Marian Szczygieł
    • 2 Grażyna Maria Szych
    • 3 Janusz Głombiński
    • 4 Elżbieta Ewa Żuber
    • 5 Marian Marek Bisikiewicz
    • 6 Dariusz Mateusz Adamiec
    • 7 Paulina Joanna Kłap
    • 8 Anna Beata Dostał

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
    • 1 Ryszard Andrzej Barna
    • 2 Iwona Edyta Chlewicka
    • 3 Irena Moskwa
    • 4 Jadwiga Makuch
    • 5 Stanisław Zygmunt Gałuszczyński
    • 6 Stefan Józef Rutkowski
    • 7 Mariusz Stanisław Sarna
    • 8 Mariusz Henryk Słupik
    • 9 Grażyna Danuta Janik
    • 10 Grażyna Jolanta Zachariasz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Zbigniew Adam Koniusz
    • 2 Jan Bębenek
    • 3 Zdzisława Maria Borecka - Powałek
    • 4 Szczepan Stefan Bujny
    • 5 Jerzy Bernat
    • 6 Władysław Bobrowski
    • 7 Renata Maria Lenczowska
    • 8 Wioleta Beata Zięba
    • 9 Agnieszka Ludmiła Tyniec
    • 10 Józef Krzysztof Mazur

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
    • 1 Marzanna Zofia Czerwiec
    • 2 Aneta Paździor
    • 3 Stanisław Piotr Mącznik
    • 4 Mariusz Świt
    • 5 Adam Chmielarz
    • 6 Aldona Marta Wojciechowska

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
    • 1 Jadwiga Józefa Irla
    • 2 Jacek Paweł Kapałka
    • 3 Aleksander Franciszek Cepak
    • 4 Mariola Izabela Domagała
    • 5 Sebastian Albert Opoka
    • 6 Barbara Janina Szumara
    • 7 Michał Grzegorz Orszuł
    • 8 Jan Stanisław Napora
    • 9 Łukasz Domagała
    • 10 Renata Anna Świt

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OMASTY
    • 1 Anna Janina Mrozowska
    • 2 Dariusz Zenon Garlej
    • 3 Tomasz Jacek Fijałkowski
    • 4 Krzysztof Stanisław Chmielarz
    • 5 Bożena Beata Maciuk
    • 6 Henryk Jerzy Granek
    • 7 Angelika Kukla
    • 8 Ewelina Maj


    Okręg 2
    Miasto i Gmina Działoszyce, Gmina Kije, Gmina Michałów, Gmina Złota

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
    • 1 Artur Zbigniew Sakwa
    • 2 Stanisław Szewczyk
    • 3 Aneta Ewa Klamka
    • 4 Sławomir Krzysztof Madej
    • 5 Joanna Ewa Popis
    • 6 Anna Szostak
    • 7 Justyna Marta Łudzik
    • 8 Małgorzata Marta Łaganowska
    • 9 Marcin Michał Kozłowski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
    • 1 Bogusław Adam Chałuda
    • 2 Kazimierz Dyraga
    • 3 Gabriela Katarzyna Kłap
    • 4 Kazimiera Barbara Król
    • 5 Lidia Helena Kociełek
    • 6 Robert Janusz Sienkiewicz
    • 7 Łukasz Andrzej Ziółkowski
    • 8 Leszek Michał Paryż

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
    • 1 Zbigniew Julian Kierkowski
    • 2 Marek Długosz
    • 3 Zbigniew Paweł Szczepański
    • 4 Władysław Stefan Podraza
    • 5 Mariola Leokadia Warzecha
    • 6 Michał Leszczyński
    • 7 Helena Józefa Ziółkowska
    • 8 Janina Henryka Węgłowska
    • 9 Jolanta Morgaś

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Teresa Jadwiga Sienkiewicz - Rek
    • 2 Bogusław Sławomir Kowalczyk
    • 3 Jerzy Tadeusz Wojtasik
    • 4 Katarzyna Piwowarska
    • 5 Ewa Łużak
    • 6 Renata Brzezińska
    • 7 Marta Agata Nocoń
    • 8 Krzysztof Jan Koniusz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
    • 1 Łukasz Szostak
    • 2 Monika Sarbina Sroka
    • 3 Ryszard Adam Kołton
    • 4 Justyna Zofia Obważanek
    • 5 Anna Fatyga

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
    • 1 Ireneusz Gołuszka
    • 2 Krzysztof Słonina
    • 3 Zbigniew Baran
    • 4 Dorota Barbara Grochowina
    • 5 Mateusz Marek Kołton
    • 6 Ewelina Mazur
    • 7 Anna Aleksandra Kula
    • 8 Małgorzata Joanna Molenda
    • 9 Jerzy Piotr Mucha


    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (1)

    Dodaj komentarz
    Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

    Zobacz kandydatów na prezydentów, burmistrzów i wójtów

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

    Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

    Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

    Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange