Oto skład nowej Rady Powiatu Włoszczowskiego kadencji 2018-2023:
- Dariusz Czechowski
- Rafał Pacanowski
- Anna Szczukocka
- Dariusz Mietelski
- Łukasz Karpiński
- Małgorzata Gusta
- Jarosław Krzyżanowski
- Sławomir Owczarek
- Jerzy Suliga
- Zbigniew Hamera
- Leopold Kwapisz
- Irena Orzechowska
- Paweł Strączyński
- Zbigniew Krzysiek
- Krzysztof Malinowski
- Zbigniew Matyśkiewicz
- Aneta Jończyk
Podział mandatów: Prawo i Sprawiedliwość – 7, Polskie Stronnictwo Ludowe – 6, SLD Lewica Razem – 2, Razem Ziemia Włoszczowska – 2.
Oni startowali w wyborach
Okręg 1
Włoszczowa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Jerzy Grzegorz Suliga
- 2 Jarosław Krzysztof Ratusznik
- 3 Renata Anna Łowicka
- 4 Zbigniew Piotr Hamera
- 5 Sławomir Adam Owczarek
- 6 Agnieszka Szczepara-Dynus
- 7 Norbert Marek Celebański
- 8 Jadwiga Pasoń
- 9 Marta Grabiec
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Krzysztof Andrzej Malinowski
- 2 Robert Jurek
- 3 Marian Mysior
- 4 Małgorzata Barbara Kotulska
- 5 Wioletta Zdzisława Dyksińska
- 6 Grażyna Ewa Skiba
- 7 Józefa Helena Wichrowska
- 8 Halina Bujak
- 9 Marek Mateusz Pasoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Dariusz Andrzej Czechowski
- 2 Rafał Paweł Pacanowski
- 3 Grzegorz Wiesław Pikul
- 4 Ilona Balbina Kusa
- 5 Marek Piotr Kościołek
- 6 Anna Janina Szczukocka
- 7 Agnieszka Justyna Borowiecka
- 8 Maria Elżbieta Biedrzycka
- 9 Beata Teresa Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ZIEMIA WŁOSZCZOWSKA
- 1 Lech Adam Budzynowski
- 2 Leszek Włodzimierz Kotulski
- 3 Justyna Katarzyna Studzińska
- 4 Antoni Bąk
- 5 Olga Martyna Małek
- 6 Dariusz Chyc
- 7 Bożena Nowak
- 8 Mariola Zofia Koza
- 9 Jerzy Andrzej Domański
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
- 1 Zofia Jędras
- 2 Andrzej Trochym
- 3 Stanisław Andrzej Ślęzak
- 4 Teofil Drąg
- 5 Sławomir Tomasz Gawlik
- 6 Danuta Regina Ślęzak
- 7 Grzegorz Rafał Wiekiera
- 8 Krystyna Witkiewicz
Okręg 2
Kluczewsko, Krasocin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Jacek Michał Włodarczyk
- 2 Leopold Jan Kwapisz
- 3 Roman Nowak
- 4 Józef Jan Siwek
- 5 Irena Ewa Orzechowska
- 6 Magdalena Zofia Cieślik
- 7 Wioletta Agata Pura
- 8 Agnieszka Ewa Siwek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Dariusz Stanisław Gołdyn
- 2 Edyta Izabela Delczyk-Wasela
- 3 Justyna Barbara Łowicka
- 4 Edward Krzysztof Zając
- 5 Kamil Szczepan Jurek
- 6 Milena Monika Zapała
- 7 Marian Zygmunt Włodarczyk
- 8 Agnieszka Szymczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Dariusz Wiesław Mietelski
- 2 Damian Piotr Moroń
- 3 Łukasz Tomasz Karpiński
- 4 Elżbieta Sobczyk-Zięcik
- 5 Piotr Arkadiusz Spurek
- 6 Barbara Zdzisława Andzel
- 7 Zenon Andrzej Sobczyk
- 8 Małgorzata Lucyna Gusta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ZIEMIA WŁOSZCZOWSKA
- 1 Mirosław Czesław Łapot
- 2 Aneta Anna Jończyk
- 3 Danuta Elżbieta Wójcik
- 4 Marian Więckowicz
- 5 Alicja Bogumiła Dyrda
- 6 Zdzisława Aleksandra Mąkosa
- 7 Jan Głowacki
- 8 Bogdan Wiesław Stolarczyk
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
- 1 Beata Iwona Wydrych
- 2 Lidia Machnik
- 3 Sławomir Edward Gołuch
- 4 Ewa Nieśpielak
- 5 Aneta Dorota Klimczyk
- 6 Michał Kamil Sójka
- 7 Dorota Anna Malicka
- 8 Józef Maciej Dębowski
Okręg 3
Moskorzew, Radków, Secemin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Paweł Mateusz Strączyński
- 2 Zenon Antoni Czapla
- 3 Krzysztof Sylwester Rajca
- 4 Jolanta Bogusława Wilk
- 5 Stanisława Zalas
- 6 Kinga Elżbieta Wrońska-Ożarowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Zbigniew Stanisław Krzysiek
- 2 Magdalena Grażyna Kowalczyk
- 3 Józef Bujak
- 4 Tomasz Andrzej Kącki
- 5 Elżbieta Kazimiera Gosek
- 6 Grażyna Barbara Kudła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Jarosław Ryszard Krzyżanowski
- 2 Sławomir Czesław Krzysztofik
- 3 Iwona Elżbieta Krzemińska
- 4 Krzysztof Henryk Sobór
- 5 Jolanta Agnieszka Niwińska
- 6 Marzena Zofia Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ZIEMIA WŁOSZCZOWSKA
- 1 Zbigniew Mieczysław Matyśkiewicz
- 2 Zenon Kazimierz Kułaga
- 3 Tadeusz Wojciech Barczyński
- 4 Marzena Anna Tarnowska
- 5 Anna Teresa Sułecka
- 6 Paulina Joanna Rumin
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
- 1 Michał Robert Chorzępa
- 2 Iwona Marzena Kowalczyk
- 3 Teresa Maria Kromska
- 4 Anna Dziopa
- 5 Damian Piotr Zawartko
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?