Wysoka porażka piłkarek ręcznych Suzuki Korony Handball Kielce w Pucharze Polski

Suzuki Korona Handball Kielce przegrała w Kobierzycach aż 23:43.
Suzuki Korona Handball Kielce przegrała w Kobierzycach aż 23:43. Materiały prasowe PGNiG Superligi
Aż dwudziestobramkową porażką zakończył się ćwierćfinałowy mecz piłkarek ręcznych Suzuki Korony Handball Kielce w PGNiG Pucharze Polski. Kielczanki przegrały na wyjeździe z KPR Gminy Kobierzyce 23:43. Drużyna z Kobierzyc awansowała do półfinału.

KPR Gminy Kobierzyce – Suzuki Korona Handball Kielce 43:23 (18:12)
Suzuki Korona Handball: Chojnacka, Chodakowska – Jasińska 5, Pastuszka 4, Gliwińska 3, Grabarczyk 2, Gruszczyńska 2, Kędzior 2, Pękala 2, M. Więckowska 2 (2), Costa Pereira 1, Rosińska, Staszewska. Trener: Paweł Tetelewski.

KPR: Kowalczyk - Olek 2, Kucharska, Ilnicka 2, Tomczyk 2, Buklarewicz 6 (1), Staszewska, Janas, Wiertelak 3, Kozioł, Ivanović 2, Despodowska 10 (3), Szupyk 4, Wicik 1, Macedo 6. Trenerka: Edyta Majdzińska.

W meczu z wicemistrzyniami Polski kielczanki zagrały bez Małgorzaty Hibner, Sandry Zimnickiej, Pauliny Piwowarczyk i Magdaleny Kowalczyk.

Nasze zawodniczki dobrze zaczęły mecz, w 3 minucie prowadziły 3:0, a jeszcze w 17 minucie był remis 8:8. Potem Koroneczki zaczęły seryjnie popełniać błędy i jeszcze przed przerwą Kobierki wypracowały sześciobramkową przewagę. W drugiej połowie przewaga gospodyń meczu była przygniatająca. Świetnie broniła doświadczona bramkarka Kobierzyc, Beata Kowalczyk. W 50 minucie miejscowy zespół prowadził 31:20, a kolejne siedem minut wygrały 9:0.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: