Wysoka porażka Spartakusa Daleszyce z Wólczanką Wólka Pełkińska w trzeciej lidze [ZDJĘCIA]

dor
W trzecioligowym meczu Spartakus Daleszyce przegrał u siebie z Wólczanką Wólka Pełkińska 0:4. Spartakus Daleszyce - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:4 (0:1)Bramki: 0:1 Mateusz Podstolak 7 z karnego, 0:2 Wołodimir Korolskij 80, 0:3 Tomasz Przewoźnik 88, 0:4 Krzysztof Pietluch 90+1.Spartakus: Pietras 5 - Kokosza 3 (46. Brożyna 4), Dziedzic 4, Cedro 4, Blicharski 5 - Ł. Zawadzki 5, Wołowiec 5, Ostrowski 5 Ż, Bogacz 4 (65. Kukiełka 2) - Jeziorski 6, Maciejski 5. Widzów: 300. Goście objęli prowadzenie w 7 minucie po strzale z rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką jednego z graczy Spartakusa. Później przewagę optyczną mieli podopieczni trenera Krzysztofa Treli, ale żadnej okazji nie zamienili na bramkę. - Przez 90 minut dyktowaliśmy warunki. W końcówce goście wyszli z trzema kontrami zdobyli trzy bramki. Mieli praktycznie 100-procentową skuteczność. Zaangażowania naszym zawodnikom nie można odmówić, mimo że w nogach mieli 120 minut w meczu Pucharu Polski w Nowinach. Znowu byliśmy nieskuteczni. Dobre okazje mieli Jeziorski, Bogacz, Ostrowski, ale brakowało precyzji. A do tego doszły indywidualne błędy w obronie. Wynik jest za wysoki, nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku. Boli strasznie ta porażka - powiedział Krzysztof Trela, trener Spartakusa. (dor) Zdjęcia Mateusz Głozowski
W trzecioligowym meczu Spartakus Daleszyce przegrał u siebie z Wólczanką Wólka Pełkińska 0:4. Spartakus Daleszyce - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:4 (0:1) Bramki: 0:1 Mateusz Podstolak 7 z karnego, 0:2 Wołodimir Korolskij 80, 0:3 Tomasz Przewoźnik 88, 0:4 Krzysztof Pietluch 90+1. Spartakus: Pietras 5 - Kokosza 3 (46. Brożyna 4), Dziedzic 4, Cedro 4, Blicharski 5 - Ł. Zawadzki 5, Wołowiec 5, Ostrowski 5 Ż, Bogacz 4 (65. Kukiełka 2) - Jeziorski 6, Maciejski 5. Widzów: 300. Goście objęli prowadzenie w 7 minucie po strzale z rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką jednego z graczy Spartakusa. Później przewagę optyczną mieli podopieczni trenera Krzysztofa Treli, ale żadnej okazji nie zamienili na bramkę. - Przez 90 minut dyktowaliśmy warunki. W końcówce goście wyszli z trzema kontrami zdobyli trzy bramki. Mieli praktycznie 100-procentową skuteczność. Zaangażowania naszym zawodnikom nie można odmówić, mimo że w nogach mieli 120 minut w meczu Pucharu Polski w Nowinach. Znowu byliśmy nieskuteczni. Dobre okazje mieli Jeziorski, Bogacz, Ostrowski, ale brakowało precyzji. A do tego doszły indywidualne błędy w obronie. Wynik jest za wysoki, nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku. Boli strasznie ta porażka - powiedział Krzysztof Trela, trener Spartakusa.