Wysoka przegrana eSKi Skarżysko-Kamienna w III lidze kobiet. Wiceliderki, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, wyraźnie lepsze

Paweł Wełpa
Paweł Wełpa
Cicha Sława eSKa Skarżysko-Kamienna przegrała swój przedostatni mecz w tym sezonie z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:6.

Zawodniczki z Ostrowca, które zajmują drugą pozycję w tabeli, wyraźnie zaznaczyły swoją wyższość. I przed przerwą, i po przerwie strzeliły po trzy gole. Udowodniły, że w tym sezonie są lepszym zespołem od skarżyszczanek.

KSZO zajmuje drugą, a eSKa – trzecią pozycję w tabeli.

Oba zespoły mają do rozegrania po jeszcze jednym meczu. ESKa zagra na wyjeździe z Bucovią Bukowa, a zawodniczki KSZO mają do rozegrania zaległy mecz z Top-spinem Promnik.

eSKa Skarżysko-Kamienna – KSZO 1929 Ostrowiec świętokrzyski 0:6 (0:3)

Bramki: Walęciak 2, Borek 2, Wiśnios, Jurecka

eSKa: Serek – Janta, Matysek, Piętak (52. Szular), Pisarek, Smorongiewicz Z., Smorongiewicz K., Bębas (41. Szcześniak), Sasal, Grudzień (52. Sieczka), Fornal (41. Sztando)
KSZO: Dębowska – Walęciak, Duda, Jurecka, Madej W., Madej Z. (58. Rutko), Zakrzewska, Borek, Wiśnios, Olszewska (58. Chojnacka), Stępień