Wysokie zwycięstwo Pactum Scyzorów w Wałbrzychu w meczu I ligi koszykówki na wózkach

Paweł Wełpa
Filip Moćko (z piłką) był najskuteczniejszy na boisku. Rzucił więcej punktów niż cała drużyna rywali Paweł Wełpa
Pierwszoligowi koszykarze Pactum Scyzorów Kielce wygrali kolejny, wyjazdowy, mecz z Zespołem Górnika Toyota Wałbrzych zdobywając cenne dwa punkty.

Koszykarze kieleckiej drużyny, którzy swoje domowe mecze rozgrywają w Suchedniowie, pokonali rywali bardzo wysoko, bo aż 62:25. Scyzory od początku spotkania narzuciły ostre tempo i zdecydowanie wygrały dwie pierwsze kwarty. W drugiej połowie meczu nasi koszykarze kontrolowali sytuację na boisku i do swojej przewagi dołożyli kilka kolejnych punktów.

W zespole Pactum Scyzorów najskuteczniejszy ponownie był Filip Moćko, który zdobył 26 punktów.

Pactum Scyzory Kielce – Górnik Toyota Wałbrzych 62:25 (18:4,20:4, 12:6, 12:11)

Pactum Scyzory: Moćko F. 26, Gładysz 6, Sobieraj 2, Świeboda 10, Minda 4, Wrona 6, Gajewski 5, Moćko Sz. 2, Koczwara 2, Szymczak 2.