Wysokie zwycięstwo Staru Starachowice. Pokonany został Partyzant Radoszyce

DW
Artur Marzec ze Staru Starachowice tym razem nie zachował czystego konta, ale jego zespół wygrał mecz Damian Wiśniewski
Star Starachowice pokonał w wyjazdowym meczu drugiej kolejki czwartej ligi Partyzanta Radoszyce 4:1.

Partyzant Radoszyce - Star Starachowice 1:4 (0:1)
Bramki:
Kuba Kos 60 - Bartosz Sot 25, 82, Michał Stachura 79, Bartosz Gębura 85
Partyzant: Kaszuba - Samburski (13. Dymek). Miśtal, Cegieła, Gola - Markowicz, Tyczyński, Nieszporek (46. Morgaś), Piwowarczyk - Kos, Myśliwy (75. Piesik).
Star: Marzec - Ostrowski, Gębura, Nowocień, Kosztowniak - Kania - Stachura, Sito, Mańturz - Fabjański (75. Anduła), Sot (85. Sarwicki).

Dla Stara było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W poprzedniej kolejce zespół ten zremisował przed własną publicznością z Łysicą Bodzentyn 0:0, teraz może się cieszyć z pierwszego triumfu.

Partyzant natomiast zostanie z tylko jednym punktem.

- W pierwszej połowie Star prowadził grę, ale niewiele mu z tego wychodziło. Po przerwie to my zaczęliśmy przeważać, wyrównaliśmy, ale potem rywale strzelili drugą bramkę. Potem Starachowice znów zaczęły dominować. Myślę, że Star wygrał zasłużenie, ale jednak za wysoko - powiedział nam jednak po tym meczu Mateusz Szymczyk, kierownik drużyny w Partyzancie.