Zacięte mecze i spore emocje w piątej kolejce Kieleckiej Ligi Futsalu [DUŻO ZDJĘĆ]
Zacięte mecze i spore emocje w piątej kolejce Kieleckiej Ligi Futsalu [DUŻO ZDJĘĆ]
Rozegrane zostały mecze piątej kolejki Kieleckiej Ligi Futsalu. Niedziela udana była dla drużyn MJM Hurt-Detal i PŚK Fabet Konstrukcje. Obie odniosły pierwsze zwycięstw w tym sezonie. Pierwsza pokonała Hydras 4:2, a druga niespodziewanie triumfowała z AKS Wzdół KrisMar 5:2.
Zacięte pojedynki rozegrane zostały pomiędzy drużynami PW Duet Delikatesy Centrum Radlin i AZS Politechnika Świętokrzyska oraz Sport CK i Instal-Luk. W pierwszy pojedynku triumfowała ekipa z Radlina, która pokonała żaków 3:1. Natomiast w drugim meczu górą był Instal-Luk, który wygrał z Sport CK 2:1.
______________________________________________
Wyniki piątej kolejki Kieleckiej Ligi Futsalu:
Hydras - MJM Hurt-Detal 2:4
Bramki: Rafał Wojtuś, Karol Kołomański - Piotr Gołąbek 3, Filip Kaczmarski.
Hydras: K. Kołomański, S. Gołuch, K. Janicki, R. Wojtuś, R. Pieras, M. Lewandowski, B. Tutaj.
MJM Hurt-Detal: A. Cieślinski, A. Kwiatek, F. Kaczmarski, W. Bartoszek, M. Czerwiński, P. Gołąbek, P. Żak, W. Gajos.
Najlepszy zawodnik meczu: Piotr Gołąbek (MJM Hurt-Detal).
______________________________________________
Sparta Strawczynek - ISOVER MMW Szalunki 1:3
Bramki: Mateusz Tkaczyk - Damian Detka, Mateusz Łukasiewicz, Karol Lurzyński.
Sparta: P. Kasprzyk, M. Kozieł, W. Tkaczyk, K. Bielawski, T. Raczyński, A. Więckowski, D. Kasprzyk, M. Tkaczyk.
ISOVER: S. Woźniak, B. Kuzincow, E. Lurzyński, K. Lurzyński, M. Łukasiewicz, W. Surdyk, D. Surowiec, D. Detka.
Najlepszy zawodnik meczu: Damian Detka (ISOVER MMW Szalunki).
______________________________________________
AKS Wzdół KrisMar - PŚK Fabet Konstrukcje 2:5
Bramki: Dominik Wikło, Kamil Głuszek - Maciej Bieniek 2, Paweł Anioł 2, Jakub Bartyzel.
AKS Wzdół KrisMar: P. Chrzanowski, M. Wikło, D. Obara, P. Telka, P. Łapka, K. Matla.
PŚK: M. Bieniek, G. Cedro, P. Pawłowski, T. Bębas, M. Dygas, P. Anioł, J. Bartyzel.
Najlepszy zawodnik meczu: Maciej Bieniek (PŚK Fabet Konstrukcje).
______________________________________________
PW Duet Delikatesy Centrum Radlin - AZS Politechnika Św. 3:1
Bramki: Bartosz Sot, Łukasz Boleń, Arkadiusz Kowalczyk - Tomasz Gaj.
Delikatesy Centrum: K. Kowalczyk, M. Maciejski, B. Sot, S. Satro, P. Bera, S. Sot, A. Kowalczyk , Ł. Boleń.
AZS: B. Majcherczyk, M. Łyczek, A. Krzemiński, T. Gaj, M. Gajos, J. Tekiel.
Najlepszy zawodnik meczu: Arkadiusz Kowalczyk (PW Duet Delikatesy Centrum Radlin).
______________________________________________
Sport CK - Instal-Luk 1:2
Bramki: Bartosz Malinowski - Mariusz Piwowarczyk 2.
Sport CK: M. Trela, B. Malinowski, M. Sałkiewicz, M. Zychalski, J. Bodzioch, J. Kowalski, J. Łapot, M. Niebudek, K. Wijas, K. Marek, F. Postawa.
Instal-Luk: Ł. Piwowar, M. Piwowarczyk, D. Piwowarczyk, M. Dąbrowski, D. Chaba, K. Piwowarczyk.
Najlepszy zawodnik meczu: Mariusz Piwowarczyk (Instal-Luk).
______________________________________________
viGO! Quickpack - AZS UJK Kielce 0:3
Bramki: Piotr Pietrzyk 2, Łukasz Skalski.
VIGO! Quickpack: K. Stanczyk, H. Magiera, P. Kowalczyk, D. Boroń, E. Borczyński, Sz. Krawczyk, P.Paluch, R. Sinkiewicz.
AZS UJK: Ł. Misiara, Ł. Skalski, D. Stępień, N. Wołczyk, P. Pietrzyk, K. Boszczyk, K. Nieszporek.
Najlepszy zawodnik meczu: Piotr Pietrzyk (AZS UJK Kielce).
(dor)