Zamiast jechać do Warszawy, przyjdź do Laser Clinic w Kielcach. Oferta i promocje nowoczesnej kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej

Artykuł sponsorowany AS
- Cieszę się, że odkryłam LaserClinic w Kielcach. Dzięki temu nie muszę już jeździć do Warszawy, bo mogę wykonać te same zabiegi na miejscu. Oszczędzam w ten sposób czas i pieniądze, a efekty są spektakularne – mówi pani Anna, jedna z setek zadowolonych klientek Laser Clinic.

Laser Clinic to nowoczesna klinika kosmetologii laserowej i estetycznej na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na rynku funkcjonuje od blisko dwóch lat. W tym czasie salon zdobył zaufanie wielu pan, a także… panów. Laser Clinic oferuje profesjonalne zabiegi na twarz i ciało, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Wszystkie zabiegi są wykonywane na certyfikowanych sprzętach światowej klasy z wykorzystaniem najwyższej jakości preparatów i kosmetyków.

Bezbolesne i szybkie usuwanie owłosienia

Znakiem rozpoznawczym Laser Clinic jest urządzenie do epilacji laserowej marki Palomar Vectus. To jedyny na świecie laser, który został wyposażony w inteligentny czujnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. Pozwala on dobrać parametry, które odpowiadają indywidualnym potrzebom skóry. Dzięki temu skuteczność zabiegu jest większa. Wyklucza się też ryzyko poparzenia.

Zamiast jechać do Warszawy, przyjdź do Laser Clinic w Kielcach. Oferta i promocje nowoczesnej kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej

- Dużym atutem lasera Vectus jest zastosowana w głowicy technologia Advanced Contact Cooling. Dzięki temu skóra chłodzona jest przed, w trakcie oraz po emisji światła. Komfort bezbolesnej depilacji jest na najwyższym możliwym poziomie, a ból jest zminimalizowany praktycznie do zera. Poza tym laser Vectus posiada głowicę zabiegową o powierzchni działania dwukrotnie większej niż inne urządzenia laserowe tego typu, a to czyni go najszybszym laserem do depilacji na świecie. Bezbolesny zabieg można wykonać nawet w kilka minut – mówi Agnieszka Jędrzejowska, współwłaściciel kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej Laser Clinic w Kielcach.

Tu sprawdzisz ceny zabiegów epilacji laserowej na poszczególne partie ciała – KLIKNIJ.

Odmłodzenie cery i skóry z DERMAPEN™4

Laser Clinic była pierwszą kliniką w Kielcach, w której zadebiutował DERMAPEN™4. Jak mówi Agnieszka Jędrzejowska, klienci kochają zabiegi wykonywane tym urządzeniem.

Zamiast jechać do Warszawy, przyjdź do Laser Clinic w Kielcach. Oferta i promocje nowoczesnej kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej

- To jeden z najpopularniejszych i ulubionych zabiegów wśród pań oraz panów. DERMAPEN™4 ma szerokie spektrum zastosowania: spłyca zmarszczki, lekko rozjaśnia przebarwienia, pogrubia skórę, zmniejsza widoczność porów. Z wykorzystaniem DERMAPEN™4 można zniwelować także rozstępy oraz blizny pourazowe i potrądzikowe. Urządzenie świetnie sprawdza się także w terapii łysienia, o czym wielu naszych klientów płci męskiej już się przekonało – mówi Agnieszka Jędrzejowska.

Tu sprawdzisz ceny zabiegów DERMAPEN™4 – KLIKNIJ.

Trychologia, czyli piękne włosy i zdrowa skóra głowy

Laser Clinic specjalizuje się także w trychologii, czyli diagnozowaniu i leczeniu dolegliwości związanych z włosami oraz skórą głowy. Trychologia cieszy się coraz większą popularnością - w końcu każdy z nas marzy o gęstych, zdrowych i lśniących włosach. Specjalista pomoże zidentyfikować i wyleczyć wszystkie formy wypadania włosów, łamania trzonu włosa oraz zaburzeń skóry głowy – także u mężczyzn, którzy zmagają się z problemem łysienia.

Zamiast jechać do Warszawy, przyjdź do Laser Clinic w Kielcach. Oferta i promocje nowoczesnej kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej

Tu sprawdzisz ceny leczenia trychologicznego – KLIKNIJ.

Jakie jeszcze zabiegi na twarz i ciało?

W bogatej ofercie Laser Clinic znajdziemy także wieloetapowe oczyszczanie wodorowe AquaSure, infuzję tlenową DermaOXY, mezoterapię igłową, karboksyterapię, osocze bogatopłytkowe Keymed, peelingi chemiczne oraz medyczne, a także mikrodermabrazję diamentową i fale radiowe.

Pełny cennik zabiegów – KLIKNIJ.

Profesjonalizm i setki zadowolonych klientów

Wykwalifikowany personel Laser Clinic podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Przed każdym zabiegiem możliwa jest bezpłatna konsultacja kosmetologiczna, podczas której ustala się odpowiednią terapię.

O zadowolenie klientek i klientów dba magister kosmetolog i specjalista trycholog Agnieszka Jędrzejowska – współwłaściciel Laser Clinic. Ekspertka korzysta ze swojego multidyscyplinarnego doświadczenia obejmującego także wiedzę z zakresu farmakologii oraz chemii.

Zamiast jechać do Warszawy, przyjdź do Laser Clinic w Kielcach. Oferta i promocje nowoczesnej kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej

O skuteczności zabiegów realizowanych w Laser Clinic przekonały się setki osób. Wiele z nich zrezygnowało z wyjazdów do Warszawy.

- Cieszę się, że odkryłam LaserClinic w Kielcach. Dzięki temu nie muszę już jeździć do Warszawy, bo mogę wykonać te same zabiegi na miejscu. Oszczędzam w ten sposób czas i pieniądze, a efekty są spektakularne – mówi pani Anna.

Wyjątkowe promocje i rabaty

Każdego miesiąca trafić można także na zaskakująco duże rabaty oraz pakiety zabiegów w bardzo korzystnych cenach! Wystarczy śledzić na bieżąco kanały społecznościowe LaserClinic. Jeszcze tylko do końca września skorzystać można z poniższych promocji:

Epilacja laserowa Palomar Vectus:

  • pakiet 3 zabiegów + 1 gratis (dotyczy tej samej partii ciała lub partii w tej samej cenie)
  • pojedynczy zabieg epilacji laserowej -20%

Zabieg miesiąca:

  • AquaSure wieloetapowe oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa 349 zł

Dermapen 4™:

  • pojedynczy zabieg - 469 zł 
  • pakiet 3 zabiegów - 1200 zł

A już w październiku - nowe promocje!

Klinika znajduje się przy ulicy Jurajskiej 1/lokal 8-9 na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Numer kontaktowy: 788-084-655.

Dodaj ogłoszenie