Zapaśniczki Czarnych Połaniec walczyły na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Chełmie. Piąte miejsce zajęła Oliwia Szewczyk [ZDJĘCIA]

Dorota Kułaga
Zapaśniczki Czarnych Połaniec z trenerem Wiktorem Skrobaczem.
Zapaśniczki Czarnych Połaniec z trenerem Wiktorem Skrobaczem. Fot. Archiwum klubu
Na chełmskich matach rozegrane zostały finały XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży -Lubelskie 2020 w zapasach kobiet, które są równoznaczne z Mistrzostwami Polski Juniorek Młodszych.

W turnieju tym wystartowało 140 zawodniczek z całego kraju, które zostały wyłonione po ogólnopolskich eliminacjach.
MKS Czarni Połaniec reprezentowały trzy zawodniczki:
Alicja Przekota w kategorii do 53 kg - 17. lokata
Martyna Biskup w kategorii do 61 kg - 19 miejsce
oraz reprezentantka kadry narodowej juniorek młodszych w zapasach kobiet - Oliwia Szewczyk, która w Chełmie zajęła piąte miejsce w kategorii do 65 kg.