Zawodnicy kieleckiego klubu zdobyli pięć medali na mistrzostwach Polski w Starachowicach [ZDJĘCIA]

dor
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Soma Gym Kick Boxing Kielce na Mistrzostwach Polski w Starachowicach. Fot. Archiwum prywatne
W mistrzostwach Polski w kick boxingu Low Kick Juniorów i Seniorów w Starachowicach zawodnicy Soma Gym Kick Boxing Kielce zdobyli 2 złote i 3 brązowe medale.

Dominik "Majku" Kaleta w kategorii 81 kg stoczył 5 zwycięskich pojedynków, w tym dwa przez K.O zostając mistrzem Polski. W finale pokonał mistrza świata Maksymiliana Bratkowicza (KS Gym Fight Wrocław).

Świetny debiut w formułach ringowych zaliczył MACIEJ "Zyzio" Zyz w 57 kg, od razu zdobywając tytuł mistrza Polski juniorów młodszych! Brąz w debiucie zdobyła Aleksandra Górka -70 kg. Kolejne brązowe medale wywalczyli Maciej Kubicki -91 kg i Robert Soboń 63,5 kg.

Bez medalu wrócili Mateusz Jakubowski 75 kg, Kamil Bogusz 67 kg i Martyna Kot 60 kg. W zawodach wystartowało 354 zawodników z 99 klubów. -Podziękowania dla naszych sponsorów: Złoty Sponsor Piekarnia "OMAR" - Energia i Ciepło. Wspierają nas również Urząd Miasta Kielce, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Współpracują z nami Bartłomiej Przybylski (przygotowanie motoryczno-siłowe), Michał Derszniak (przygotowanie wydolnościowe). Dziękujemy pozostałym firmom, które wspierają naszych zawodników GT-Alarm - powiedział trener Marek Soboń.