Zawodniczki fitness z Ostrowca w blasku złota - były gwiazdami Mistrzostwa Świata w Budapeszcie

dor
W Budapeszcie odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w Fitness i Kulturystyce. W reprezentacji Polski znalazło się czworo zawodników ostrowieckiego klubu Black & White Nikoletta Sularz, Natalia Czajkowska, Maja Muślewska oraz Paweł Kowalski. Funkcje trenera reprezentacji pełniła na tych zawodach ostrowiecka trenerka Joanna Kępa, a prezes „Black & White” Grzegorz Kępa został wyznaczony na kierownika (sędziego) sceny podczas tychże zawodów. W imprezie wzięło udział  276 zawodników z 33 krajów.Wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania. Natalia Czajkowska zdobyła dublet (dwa złote medale) Mistrzostw Świata zwyciężając w bikini fitness, najpierw swoją kategorię wzrostową do 166 cm, a następnie kategorię OVERALL. Nikoletta Sularz wygrała kategorię wellness fitness do 163 cm,a w kategorii OVERALL zajęła drugie miejsce. Paweł Kowalski awansował do finału kulturystyki +75 kg, w którym zajął miejsce 6, a Maja Muślewska w bikini fitness do 166 cm uplasowała się ostatecznie na miejscu 8.Drużynowo Polska zajęła trzecie miejsce, a puchar w imieniu Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego odbierała Joanna Kępa. Grzegorz Kępa otrzymał w Budapeszcie awans sędziowski na najwyższą klasę – sędziego międzynarodowego klasy A. (dor)
W Budapeszcie odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w Fitness i Kulturystyce. W reprezentacji Polski znalazło się czworo zawodników ostrowieckiego klubu Black & White Nikoletta Sularz, Natalia Czajkowska, Maja Muślewska oraz Paweł Kowalski. Funkcje trenera reprezentacji pełniła na tych zawodach ostrowiecka trenerka Joanna Kępa, a prezes „Black & White” Grzegorz Kępa został wyznaczony na kierownika (sędziego) sceny podczas tychże zawodów. W imprezie wzięło udział 276 zawodników z 33 krajów.Wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania. Natalia Czajkowska zdobyła dublet (dwa złote medale) Mistrzostw Świata zwyciężając w bikini fitness, najpierw swoją kategorię wzrostową do 166 cm, a następnie kategorię OVERALL. Nikoletta Sularz wygrała kategorię wellness fitness do 163 cm,a w kategorii OVERALL zajęła drugie miejsce. Paweł Kowalski awansował do finału kulturystyki +75 kg, w którym zajął miejsce 6, a Maja Muślewska w bikini fitness do 166 cm uplasowała się ostatecznie na miejscu 8.Drużynowo Polska zajęła trzecie miejsce, a puchar w imieniu Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego odbierała Joanna Kępa. Grzegorz Kępa otrzymał w Budapeszcie awans sędziowski na najwyższą klasę – sędziego międzynarodowego klasy A. (dor) Zdjęcia Archiwum klubu
W Budapeszcie odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w Fitness i Kulturystyce. W reprezentacji Polski znalazło się czworo zawodników ostrowieckiego klubu BLACK & WHITE Nikoletta Sularz, Natalia Czajkowska, Maja Muślewska oraz Paweł Kowalski. Funkcje trenera reprezentacji pełniła na tych zawodach ostrowiecka trenerka Joanna Kępa, a prezes „Black & White” Grzegorz Kępa został wyznaczony na kierownika (sędziego) sceny podczas tychże zawodów. W imprezie wzięło udział 276 zawodników z 33 krajów. Wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania. Natalia Czajkowska zdobyła dublet (dwa złote medale) Mistrzostw Świata zwyciężając w bikini fitness, najpierw swoją kategorię wzrostową do 166 cm, a następnie kategorię OVERALL. Nikoletta Sularz wygrała kategorię wellness fitness do 163 cm,a w kategorii OVERALL zajęła drugie miejsce. Paweł Kowalski awansował do finału kulturystyki +75 kg, w którym zajął miejsce 6, a Maja Muślewska w bikini fitness do 166 cm uplasowała się ostatecznie na miejscu 8. Drużynowo Polska zajęła trzecie miejsce, a puchar w imieniu Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego odbierała Joanna Kępa. Grzegorz Kępa otrzymał w Budapeszcie awans sędziowski na najwyższą klasę – sędziego międzynarodowego klasy A.