Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Staszowa. Łowili na Zalewie nad Czarną (ZDJĘCIA)

MBR
Na Zalewie nad Czarną w Staszowie zgromadziło się wielu wędkarzy, aby rywalizować o Puchar Burmistrza. UMiG Staszów
W sobotę, 22 sierpnia na terenie Zalewu nad Czarną odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów. Turniej dla wędkarzy zorganizowany został przez Urząd Miasta i Gminy w Staszowie oraz Zarząd Koła PZW „Nad Czarną”.

W zawodach udział wzięło dwudziestu sześciu uczestników. Pierwsze miejsce zajął Ryszard Seweryn. Zwycięzca uzyskał 7670 punktów, gdzie jeden punkt odpowiada wadze jednego grama złowionych ryb. Drugie miejsce zajęła Magdalena Jakubik z liczbą 5760 punktów. Na trzeciej pozycji uplasował się Jakub Gmyr, zdobywając 5540 punktów. Zwycięzcom oraz dziesięciu wyróżnionym uczestnikom nagrody i upominki wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Staszów Leszek Kopeć.