Zespoły z powiatu opatowskiego odrobiły zaległości w klasie B

Kamil Markiewicz
W niedzielę rozegrane zostały zaległe mecze 11. kolejki trzeciej grupy klasy B. Rywalizowały w nich trzy zespoły z powiatu opatowskiego.

KS Tarłów zremisował na własnym boisku bezbramkowo z liderem rozgrywek Arką Pawłów. UKS Iwaniska uległ na wyjeździe GTS Raków 0:2. Ester Wojciechowice pokonał u siebie Zorzę Czajków 1:0, po trafieniu Filipa Płeszki.

Mistrzem jesieni w grupie trzeciej została Arka Pawłów, która ma 23 punkty. Najwyżej spośród zespołów z powiatu opatowskiego uplasował się Ester Wojciechowice, który z 22 punktami zajmuje trzecie miejsce. Cukrownik jest piąty - 19 punktów, Marol szósty - 17 punktów, UKS Iwaniska siódmy - 15 punktów, a KS Tarłów ósmy - 14 punktów. Tabelę zamyka GTS Raków, który ma zaledwie 6 punktów.

Pozycja Cukrownika i Marolu może ulec zmianie. Wciąż nie zapadła decyzja w sprawie rozstrzygnięcia meczu 5. kolejki pomiędzy tymi zespołami, który przy wyniku 2:1 dla Marolu został przerwany w 87. minucie ze względu za naruszenie nietykalności arbitra.