Złota maska, maska z aktywnym węglem, epilacja laserowa. Ciekawe propozycje na Dzień Kobiet od Laser Clinic w Kielcach

p
Magister kosmetolog oraz specjalista trycholog Agnieszka Jędrzejowska, współwłaściciel Laser Clinic w Kielcach.
W Dniu Kobiet każda pani chciałaby poczuć się piękna i wyjątkowa. Na mapie Kielc jest takie magiczne miejsce, które przenosi z szarej codzienności w świat błogiego relaksu i przyjemności. To nowoczesna klinika kosmetologii laserowej i estetycznej Laser Clinic. 8 marca czeka na klientów wiele ciekawych promocji.

Święto płci pięknej zbliża się wielkimi krokami. To czas, kiedy panowie nerwowo drapią się po głowie myśląc o prezencie na ukochanej osoby. Także panie zastanawiają się, jakie niespodzianki w tym roku przygotują ich mężowie lub partnerzy. A wiele kobiet marzy po prostu o godzinie wyłącznie dla siebie - z dala od domowego harmidru.

Właściciele nowoczesnej kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej Laser Clinic w Kielcach postanowili ułatwić kwestię wyboru najlepszego upominku. - Z okazji 8 marca przygotowaliśmy dla naszych stałych oraz nowych klientów pakiet wyjątkowych promocji. Voucher na zabiegi dla ukochanej osoby to gwarancja pełnej satysfakcji dla obu stron – podkreśla magister kosmetolog oraz specjalista trycholog Agnieszka Jędrzejowska, współwłaściciel Laser Clinic.

Co znalazło się w ofercie promocyjnej na Dzień Kobiet? Rabat w wysokości 30 procent na pakiet dwóch zabiegów epilacji laserowej (trwałe usuwanie owłosienia) dowolnej partii ciała w najnowocześniejszej na świecie technologii Palomar Vectus. Dla kobiet, które szukają chwili odprężenia i odświeżenia cery - wieloetapowe oczyszczanie wodorowe AquaShure plus maska z aktywnym węglem (239 złotych) oraz mikrodermabrazja diamentowa Medika plus indywidualnie dobrany kwas oraz maska kolagenowa ze złota Souvre (159 złotych). Można także wykupić bon podarunkowy o wartości 500 złotych w prezencie z zabiegiem infuzji tlenowej.

Laser Clinic znajduje się na ulicy Jurajskiej 1/lokal 8-9 na osiedlu Ślichowice w Kielcach w budynku Jurajska Plaza przy kortach tenisowych. Numer kontaktowy: 788-084-655.

Polska stała się bezpieczna

Wideo

Dodaj ogłoszenie