Złote i srebrne medale dla mistrzyń ze "Step by step". Udany występ w Karczewie

dota
"Srebrne” juniorki z miniformacji.
"Srebrne” juniorki z miniformacji. archiwum prywatne
Dwa złote medale i dwa srebrne - to sukces tancerek ze szkoły "Step by Step" podczas Krajowych Mistrzostw IDO (International Dance Organization) Disco Dance, Disco Freestyle, Street Dance Show & Techno, które odbyły się w dniach 14-15 marca w Karczewie, koło Warszawy.
Duet w składzie: Weronika Chrabąszcz i Maja Kaczmarczyk wywalczył srebro i tytułu Wicemistrzów Polski do lat 11. archiwum prywatne

(fot. archiwum prywatne)

Złoty medal i tytuł Mistrza Polski wywalczyła Natalia Liwocha w kategorii solistki disco dance juniorki 12-15 lat.

- Była to najliczniejsza kategoria Mistrzostw. Startowało w niej 126 solistek. Natalia zdobyła tytuł Mistrza siódmy raz z rzędu - mówi dumna Małgorzata Nita, choreograf "Step by step".

Złoty medal i tytuł Mistrza Polski w kategorii do lat 11 wytańczyła też Maja Kaczmarczyk. Z kolei srebrny krążek i tytuł Wicemistrzów Polski juniorów zdobyła miniformacja Step by Step w składzie: Justyna Adamczyk, Martyna Budzyńska, Dominika Kaniowska, Wiktoria Kwiecień, Wiktoria Kulczykowska, Julia Kumor, Natalia Liwocha. Ze srebra i tytułu Wicemistrzów Polski do lat 11 cieszy się duet w składzie: Weronika Chrabąszcz i Maja Kaczmarczyk.

Mistrzostwa w Karczewie były eliminacjami do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy IDO.

Na najwyższym stopniu podium w kategorii solistki disco dance juniorki 12-15 lat po raz siódmy z rzędu stanęła Natalia Liwocha. archiuwm prywatne

(fot. archiuwm prywatne)

Złoty medal i tytuł Mistrza Polski w kategorii do lat 11 wytańczyła też Maja Kaczmarczyk. archiwum prywatne