Złoto badmintonistki z Suchedniowa w Mistrzostwach Polski Młodzików

/RTK/
Wiktoria Dąbczyńska z Orlicza Suchedniów została mistrzynią Polski Młodziczek w badmintonie. Fot. Archiwum
13-letni badmintonistka Orlicza Suchedniów Wiktoria Dąbczyńska wywalczyła złoty medal w Mistrzostwach Polski Młodzików w badmintonie, które odbyły się w Kobylnicy koło Słupska.

W finale singla nasza zawodniczka pokonała Wiktorię Adamek (UKS Ząbkowice Śląskie) 21:13, 21:13. Jak radzili sobie pozostali reprezentanci Orlicza, podopieczni Aleksandry Dąbczyńskiej oraz Stefana Pawlukiewicza? Izabela Pajek zajęła miejsce w przedziale 5-6. Katarzyna Zięba i Aleksandra Pająk odpadły we wcześniejszej fazie turnieju, podobnie jak Miłosz Miernik i Michał Ślusarczyk w grze pojedynczej chłopców.