Zmień się na zdrowie - Metamorfozy. Małgorzata Kowalik: -...

  Zmień się na zdrowie - Metamorfozy. Małgorzata Kowalik: - Dziś się troszkę stresuję (odcinek 17)

  Paula Goszczyńska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  - Dzisiaj jestem mocno zestresowana. Zabieg, który zostanie na mnie przeprowadzony troszkę mnie niepokoi - mówiła Pani Małgorzata Kowalik podczas ostatniego zabiegu. Strach ma jednak wielkie oczy, a uczestniczka programu „Zmień się na zdrowie - Metamorfozy” jak zwykle jest zadowolona z efektów.
  Zmień się na zdrowie - Metamorfozy. Małgorzata Kowalik: - Dziś się troszkę stresuję (odcinek 17)
  1/14
  przejdź do galerii
  40-letnia mieszkanka podkieleckiej Cedzyny tym razem zaczęła swoją przemianę od wizyty w siedzibie firmy Invex Remedies. Celem było sprawdzenie jakich mikroelementów brakuje w organizmie naszej uczestniczki.

  Dzięki analizie pierwiastkowej włosa, Pani Małgosia otrzyma odpowiednio dobraną suplementację, która uzupełni niedobory. Włosy zostały pobrane z części potylicznej, około 3-4 centymetry od skóry głowy. Badanie oznacza 24 biopierwiastki takie jak na przykład wapń, krzem, mangan, bor czy cynk i pięć pierwiastków toksycznych. Włosy nie mogą być farbowane, dlatego w przypadku zmiany koloru należy odczekać aż pojawi się odrost.

  Już na etapie analizy Pani Małgosia otrzymała od Invex Remedies trzymiesięczną suplementację krzemu z borem. To pierwiastki, które wspaniale wpływają na funkcjonowanie całego organizmu, ale wspomagają również wygląd włosów skóry i paznokci.

  Następnie Pani Małgosia trafiła do gabinetu „La Sante” w Kielcach, gdzie o jej urodę zadbała doktor Katarzyna Krekora-Wollny, specjalista medycyny estetycznej. Tym razem przyszedł czas na botoks. - Jak widać Pani Małgosia jest osobą bardzo pogodną, lubi się często uśmiechać i dlatego mamy troszkę drobnych zmarszczek wokół oczu - zwróciła uwagę doktor Krekora-Wollny. - Postaramy się nieco je wygładzić, ale musimy to zrobić bardzo dyskretnie, by całość wyszła bardzo naturalnie - dodała specjalistka.

  Lekarz uznała, że można również nieco popracować nad czołem. - Jest bardzo ładne i zwraca na siebie uwagę. Dlatego warto się na nim na chwilę skupić - zaznaczyła.
  Pani Małgosia przyznała, że zabieg z użyciem botoksu bardzo ją stresuje. - Sporo się słyszy o tego typu zabiegach, że niekoniecznie służą urodzie. Ale ja wierzę, że Pani doktor zrobi to profesjonalnie i będę się cieszyć pięknymi efektami - mówiła nasza uczestniczka. A jak wrażenia z samego zabiegu? - Troszkę bolało. Szczególnie moment wkłucia był wyczuwalny oraz rozprowadzenie preparatu. Na szczęście po chwili skóra się przyzwyczaiła - podkreśliła.

  W piątek, 15 marca, zapraszamy na relację z kolejnych zabiegów naszej trzeciej uczestniczki - pani Iwony Cierpikowskiej.  Uzdrowisko Busko-Zdrój [VIDEO]

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone