Zmień się na Zdrowie - Metamorfozy (odcinek 4) Dorota...

  Zmień się na Zdrowie - Metamorfozy (odcinek 4) Dorota Miarkowska: - Bałam się, że będzie bolało. Niepotrzebnie

  Paula Goszczyńska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Program „Zmień się na zdrowie – Metamorfozy” wchodzi w kolejny etap. Nasze trzy uczestniczki są już po analizie w gabinecie „La Sante” w Kielcach, gdzie specjaliści zaplanowali dla nich przebieg zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Teraz pozostaje działać.
  Zmień się na Zdrowie - Metamorfozy (odcinek 4) Dorota Miarkowska: - Bałam się, że będzie bolało. Niepotrzebnie
  1/12
  przejdź do galerii
  Pierwsze wizyty nieco stresowały, ale efekty już powoli widać. Dla Pani Doroty Miarkowskiej to początek przygody z medycyną estetyczną. 56-latka z Kielc już jest po zabiegach na szyję oraz twarz. Jakie są jej wrażenia?

  Pani Dorota zjawiła się w gabinecie „La Sante” punktualnie. Czekała tam na nią duża niespodzianka – dwa dające rewelacyjne efekty zabiegi. Doktor Katarzyna Krekora-Wollny zaproponowała naszej uczestniczce nici Darvin. - Użyjemy także wypełniacza z kwasem hialuronowym niesieciowanym, aby na szyi nie zrobić grudek. Uzyskamy za to natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek – zapowiedziała doktor Krekora-Wollny.

  Choć opis zabiegu mógł zabrzmieć nieco drastycznie to okazało się, że cała procedura przebiegła bardzo szybko oraz co ważne – bezboleśnie. - Zabieg jest dość prosty. Polega na zaimplantowaniu nitki tuż pod skórę oraz podaniu wypełniacza. Dzięki temu w jednym kroku uzyskujemy podwójny efekt. Nitka znajduje się w igle, która jest mięciutka. Jeśli trafia w jakieś naczynie to raczej je odsuwa niż przekuwa. Nie jest to szczególnie uciążliwy zabieg, a jeśli na chwilę występuje bolesność to naprawdę niewielka – zapewnia lekarz.

  Pani Dorota przed zabiegiem była nieco zdenerwowała, za to już po wyglądała na zrelaksowaną i zadowoloną. - Przyznam się, że faktycznie byłam nieco niepewna. Bałam się, że będzie bolało. Na szczęście okazało się, że jestem świetnie znieczulona i nie odczuwam żadnego dyskomfortu – mówiła nasza uczestniczka.

  Następnych działań podjęła się Sylwia Heinrich, doświadczony kosmetolog. - Dziś zaproponuję Pani zabieg przy wykorzystaniu 30-procentowej witaminy C. Dążymy do złuszczenia naskórka, a co za tym idzie wygładzenia skóry. Na twarz nałożymy preparaty, które w swoim składzie mają naturalne wyciągi roślinne. Zabieg odżywi i rozświetli skórę – wyjaśnia kosmetolog.

  Po wszystkich zabiegach Pani Dorota Miarkowska opuściła gabinet zadowolona i podekscytowana zbliżającymi się efektami. Już w środę, 13 lutego, opiszemy, w jaki sposób przebiega metamorfoza kolejnej uczestniczki – Pani Małgorzaty Kowalik. Zachęcamy do śledzenia przemian.  Uzdrowisko Busko-Zdrój [VIDEO]

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce