Zmień się na Zdrowie - Metamorfozy. Poznaj panie, które...

  Zmień się na Zdrowie - Metamorfozy. Poznaj panie, które przejdą wspaniałą przemianę

  Paula Goszczyńska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Rozpoczynamy akcję „Echa Dnia” - „Zmień się na zdrowie - Metamorfozy”. Trzy panie w ciągu dwóch miesięcy przejdą serię zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasze uczestniczki doświadczą nie tylko metamorfozy zewnętrznej, ale i wewnętrznej. Pora je poznać!
  Uwaga: Już w poniedziałek kolejny odcinek, w którym przedstawimy pierwszą uczestniczkę programu - Dorotę Miarkowską

  „Zmień się na zdrowie - Metamorfozy” to kolejna edycja znanego Państwu programu. Tym razem uczestnicy mogą liczyć na profesjonalne zabiegi odmładzające i upiększające twarz i ciało. W ciągu dwóch miesięcy specjaliści przeprowadzą serię wyjątkowych zabiegów, które pozwolą uczestniczkom znów uwierzyć w siebie.

  Do naszych metamorfoz zakwalifikowały się trzy kobiety - Dorota Miarkowska z Kielc, Małgorzata Kowalik z podkieleckiej Cedzyny oraz Iwona Cierpikowska z Piekoszowa. Panie przejdą serię profesjonalnych zabiegów na twarz oraz ciało i od nowa odkryją w sobie piękno.


  - Postaramy się cofnąć czas, poprawić to co mamy niedoskonałego w twarzy i ciele, a przy tym podkreślić wszelkie atuty – mówi doktor Katarzyna Krekora-Wollny, specjalista chorób wewnętrznych i lekarz medycyny estetycznej. - Zamierzamy pokazać jak przy pomocy zabiegów mniej i bardziej inwazyjnych jesteśmy w stanie poprawić wygląd na korzyść – dodaje.
  O zabiegi z zakresu kosmetologii zadba Sylwia Heinrich z Gabinetu „La Sante” w Kielcach. - Postaramy się rozprawić z problemami ze zmarszczkami, przebarwieniami, trądzikiem, rozstępami czy nadmiarem tkanki tłuszczowej – podkreśla kosmetolog. - Dobierzemy złożony program terapeutyczno-kosmetyczny, ale przede wszystkim pomożemy uwierzyć w siebie - dodaje Sylwia Heinrich.

  Z kolei Invex Remedies, firma z trzydziestoletnim doświadczeniem zagwarantuje uczestnikom jedne z najlepszych na rynku suplementy diety - stworzone w oparciu o technologię monojonową są doskonałym źródłem minerałów pochodzących z natury. Pozwolą odzyskać witalność, młodość i dobre samopoczucie.

  Uczestniczki programu nie mogą się doczekać efektu. Pani Dorota Miarkowska przyznaje, że to jej pierwsze zetknięcie z medycyną estetyczną i podchodzi do tego, jak do niezwykłej przygody. -Zobaczyłam formularz zgłoszeniowy, ale wiadomo jak to jest - chciałabym, ale się boję - śmieje się kielczanka. - sprawy w swoje ręce wzięła więc moja siostrzenica Michalina i wcisnęła przycisk „zgłoś się”. I cóż... stało się - dodaje Pani Dorota. - Na początku nie wierzyłam, że się dostanę, więc byłam bardzo spokojna. Aż tu pewnego dnia dzwoni telefon i w słuchawce słyszę: „Dzień dobry, tu redakcja „Echa Dnia”. Zakwalifikowała się Pani do naszego programu”. Najpierw był szok, a później radość - uśmiecha się uczestniczka.

  Podekscytowania nie może również ukryć Pani Małgorzata Kowalik. - Jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Tak jak zapowiedziała doktor Krekora-Wollny postaramy się zlikwidować to, co jest mniej korzystne, a wydobędziemy to, co w nas piękne - mówi kobieta. - Cała moja rodzina również się cieszy i trzyma mocno kciuki za moją metamorfozę. Mam w nich ogromne wsparcie - dodaje.

  - To, że znalazłam się w tym programie to efekt tak zwanego „poklepania po plecach” ze strony mojej rodziny. Od początku mnie do tego zachęcali i mówili, że to pewnego rodzaju szansa na spełnianie marzeń - podkreśla Pani Iwona Cierpikowska. - Gdy wysyłałam zgłoszenie do „Zmień się na zdrowie- Metamorfozy” miałam jeden ze słabszych dni. Nigdy wcześniej nie brałam udziału w żadnym programie i bardzo się cieszę, że nie ominęła mnie ta niepowtarzalna szansa - podsumowuje Pani Iwona.
  Panie w każdym tygodniu w ciągu dwóch kolejnych miesięcy przechodzić będą przez indywidualnie dobrane zabiegi. „Echo Dnia” na bieżąco będzie publikować efekty przemian w formie filmów oraz artykułów. Razem z Państwem towarzyszyć będziemy uczestniczkom w tej niepowtarzalnej przygodzie oraz drodze do ponownego odkrycia w sobie piękna. Filmy oraz teksty ukazywać się będą trzy dni w tygodniu - w poniedziałek, środę i piątek na portalu echodnia.eu. Artykuły wraz ze zdjęciami znajdą Państwo również w papierowych wydaniach „Echa Dnia”. Zachęcamy do śledzenia przemian naszych bohaterek.


  Uzdrowisko Busko-Zdrój [VIDEO]

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce