Zmysłowa, wyrafinowana oraz z wielką klasą - w taki sposób można opisać bieliznę, która znajduje się w asortymencie firmy polskiej firmy Marilyn Poupee. Doskonała na prezent z okazji zbliżających się Walentynek, ale również idealna jako forma rozpieszczania samej siebie. Wyjątkową kolekcję Poupee stworzyła Maya Bartoszek-Witkowska, projektantka, która powiązana jest z regionem świętokrzyskim.

Marka Marilyn Poupee to młody brand firmy oferujący kobietom bieliznę o francuskim, wyrafinowanym designie bogatym w luksusowe detale. Bielizna dzienna i nocna kierowana jest do kobiet „młodych duchem” niezależnie od wieku. Przygotowane modele są eleganckie, seksowne, słodkie, czasem lekko ekscentryczne. Jak zaznacza projektantka Maya Bartoszek-Witkowska ważna jest dla niej najwyższa jakość użytych materiałów, tak aby klientka mogła zakochać się w bieliźnie przez sam dotyk.

- Inspiracją do powstania w zasadzie jest życie i podróże, muzyka oraz wszelkie estetyczne bodźce, - wyjaśnia. -Oczywiście dla projektanta ważnym elementem w procesie tworzenia jest branżowe targi w Paryżu oraz odbywające się tam pokazy, które dostarczają wiedzy o nadchodzących tendencjach w modzie na kolejny sezon- dodaje projektantka.

W efekcie tych poszukiwań i inspiracji otrzymujemy zmysłową, wyrafinowaną bieliznę stylem nawiązującą do bielizny francuskiej. - Jest bardzo lekka, a przy tym finezyjna. Dużo uwagi zwracam na detale i wykończenie, takie małe drobiazgi muszą być dopieszczone - mówi Maya Bartoszek-Witkowska. - Są to chociażby lamówki z bardzo miękkiej satyny czy ozdoby z pereł, czy z kryształków Swarovskiego. Całość jest bardzo biżuteryjna i w tym tkwi siła tej bielizny. Jest dużo elementów, które jednocześnie zasłaniają i odsłaniają, ale ta wyrafinowana erotyka jest dla każdej kobiety, ponieważ jest podana ze smakiem i pozwala poczuć się każdej kobiecie zmysłowo - podkreśla projektantka.

Dodatkowo każda część bielizny jest niezwykle komfortowa i wykonana z najlepszych surowców - francuskich koronek, szwajcarskich haftów oraz satyn z jedwabiem. - Charakterystycznym motywem, który cechuje linię Poupee są zaskakujące rozwiązania na tyle. W majteczkach znajdziemy kuszące „okienka”, które odsłaniają górną część pośladków tak, by wyglądały zachęcająco, ale nie wulgarnie. To troszkę balansowanie na granicy, ale pozostawanie przy dobrym smaku i elegancji - zwraca uwagę nasza rozmówczyni. - Chcę, by bielizna przeze mnie zaprojektowana ukrywała mankamenty, by każda kobieta mogła ją ubrać i czuła, że niczym nie ustępuje kobietom z okładek - dodaje.

Dodajmy, że bielizna ze sklepu Marilyn jest idealnym pomysłem na prezent. Koronkowa bielizna jest bardziej osobistym podarunkiem niż biżuteria. W zasadzie to mężczyzna, który ją kupuje sam sobie poniekąd robi prezent. Co ważne, dobranie odpowiedniego rozmiaru nie jest problemem, ponieważ oznaczenia są bardzo proste. Można również liczyć na pomoc przeszkolonej obsługi sklepu.

Sklep Marilyn znajduje się w Galerii Korona w Kielcach na poziomie +1.


POLECAMY RÓWNIEŻ:Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
One urodzą w 2019. Idzie nowe baby boomCo wiesz o prowadzeniu auta zimą? QuizZobacz także: Flesz zakaz handlu w niedzielę - rząd wstrzymuje zmiany

Źródło: vivi24