Znakomity sezon zapaśników Czarnych Połaniec. Srebro dorzucił jeszcze Bartosz Tomala. Tak przechodzi się do historii [ZDJĘCIA]

dor
Srebrny medal indywidualnie oraz jedno miejsce w pierwszej dziesiątce, i jedno miejsce w drugiej dziesiątce - tak zakończył się bilans startowy zapaśników Miejskiego Klubu  Sportowego Czarni Połaniec,  w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbyły się w miniony weekend w Stargardzie.W zawodach rywalizowało 244 zawodników z 59 klubów. Najlepiej w ekipie Czarnych Połaniec zaprezentował się Bartosz Tomala, który został wicemistrzem kraju w kategorii 57 kilogramów. Ponadto Filip Damm został sklasyfikowany na dziewiątej pozycji w kategorii do 41 kg , a Bartosz Dusza uplasował się na 19 miejscu w kategorii 48 kilogramów. Jest to już trzeci wychowanek trenera Tadeusza Szkwarka, który w 2019 roku wywalczył medal na  najważniejszej imprezie sportowej.- Patryk Jurkowski w Mistrzostwach Polski Juniorów (do lat 20) 12-14.04.2019 r. w Międzyzdrojach- brązowy medal.                                                                                                                                                               - Weronika Kapinos na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach kobiet kadetek (do lat 17) 1-3.05.2019, w Staszowie (dla tej grupy wiekowej są to Mistrzostwa Polski)- srebrny medal.                  - Bartosz Tomala w Mistrzostwach Polski Młodzików 22-24.11.2019 w Stargardzie- srebrny medal.- Po raz pierwszy w 37 letniej historii połanieckich zapasów zdarzyło się, że na Mistrzostwach Polski w każdej grupie wiekowej nasi zapaśnicy zdobyli medale. Są powody do satysfakcji - powiedział Tadeusz Szkwarek, trener Czarnych Połaniec. (dor)
Srebrny medal indywidualnie oraz jedno miejsce w pierwszej dziesiątce, i jedno miejsce w drugiej dziesiątce - tak zakończył się bilans startowy zapaśników Miejskiego Klubu Sportowego Czarni Połaniec, w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbyły się w miniony weekend w Stargardzie.W zawodach rywalizowało 244 zawodników z 59 klubów. Najlepiej w ekipie Czarnych Połaniec zaprezentował się Bartosz Tomala, który został wicemistrzem kraju w kategorii 57 kilogramów. Ponadto Filip Damm został sklasyfikowany na dziewiątej pozycji w kategorii do 41 kg , a Bartosz Dusza uplasował się na 19 miejscu w kategorii 48 kilogramów. Jest to już trzeci wychowanek trenera Tadeusza Szkwarka, który w 2019 roku wywalczył medal na najważniejszej imprezie sportowej.- Patryk Jurkowski w Mistrzostwach Polski Juniorów (do lat 20) 12-14.04.2019 r. w Międzyzdrojach- brązowy medal. - Weronika Kapinos na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach kobiet kadetek (do lat 17) 1-3.05.2019, w Staszowie (dla tej grupy wiekowej są to Mistrzostwa Polski)- srebrny medal. - Bartosz Tomala w Mistrzostwach Polski Młodzików 22-24.11.2019 w Stargardzie- srebrny medal.- Po raz pierwszy w 37 letniej historii połanieckich zapasów zdarzyło się, że na Mistrzostwach Polski w każdej grupie wiekowej nasi zapaśnicy zdobyli medale. Są powody do satysfakcji - powiedział Tadeusz Szkwarek, trener Czarnych Połaniec. (dor) Zdjęcia Archiwum klubu
Srebrny medal indywidualnie oraz jedno miejsce w pierwszej dziesiątce, i jedno miejsce w drugiej dziesiątce - tak zakończył się bilans startowy zapaśników Miejskiego Klubu Sportowego Czarni Połaniec na Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbyły się w miniony weekend w Stargardzie.