Znane osoby na podsumowaniu turnieju trójek w Kielcach. Byli poseł, radni, popularni piłkarze i projektantka mody [DUŻO ZDJĘĆ]

Dorota Kułaga
Osoby najbardziej zasłużone w 25-letniej historii Turnieju Grudniowego piłkarskich trójek razem z organizatorem Jaromirem Krukiem (z prawej) oraz gośćmi - posłem i kieleckimi radnymi. Zdjęcia Dorota Kułaga
Wiele znanych osób uczestniczyło w uroczystym podsumowaniu 25. Turnieju Grudniowego trójek piłkarskich, które w niedzielę odbyło się w restauracji Plejada na Rynku w Kielcach. Imprezie patronowało „Echo Dnia”.

Organizator tego popularnego turnieju Jaromir Kruk wybrał też Siedmiu Wspaniałych, a więc osoby, które czymś szczególnym zasłużyły się w rozwoju imprezy. Otrzymały one wyróżnienia od zaproszonych gości: posła Artura Gierady, kieleckich radnych - Joanny Winiarskiej, Anny Kibortt, Agaty Wojdy, Katarzyny Zapały i Jarosława Karysia oraz Ewy Łukawskiej, projektantki mody.

WYRÓŻNIENIA ZA PROMOWANIE TURNIEJU GRUDNIOWEGO

Karol Armata
Były zawodnik Arki Gdynia, były reprezentant Polski juniorów. Obecnie gra w Neptunie Końskie, choć ma potencjał na wyższe klasy rozgrywkowe. Wygrał po raz drugi z Bangiem trójki, marzy mu się jeszcze triumf w Grupie VIP Probudex, teraz był tylko, jak na niego tylko drugi.

Przemysław Cichoń
Legenda Korony Kielce, legenda trójek. Wygrał pierwszą edycję z Młodymi Rekinami w 1994 roku mając 16 lat, 14 lat później znowu triumfował. Mistrz VIP Probudex 2018 z Niburskim VIP, człowiek na którego zawsze można liczyć, bardzo pozytywna i lubiana jednostka.

Grzegorz Figarski
Szef drużyny Targów Kielce. Ceniony delegat piłkarskiej ekstraklasy, zrobił bardzo wiele dla trójek, pozyskał mnóstwo sponsorów. Obecnie próbuje realizować się jako działacz Czarnovii Kielce, ale kwestią czasu jest kiedy znów zobaczymy go w wyższych ligach.

Adam Jończyk
Opuścił tylko ze względu na kontuzję trójki w 2017 roku. Bywalec fazy pucharowej, był wicemistrzem, zdobywał jeszcze w 1997 roku tytuł króla strzelców. Mówią o nim, że im starszy tym młodszy.

Adrian Leszczyński
Twórca akademii DAP, która ma wiele sukcesów w szkoleniu młodzieży. Aktywny jako współorganizator Grudniowego, po prostu czuje temat. Całkiem nieźle zagrał także w Grupie VIP Probudex.

Marek Mierzwa
Zagrał we wszystkich edycjach Grudniowego. Niesamowicie ambitny człowiek, trener drużyny CLJ Korony Kielce.

Krzysztof Niburski
Od lat mocno związany z trójkami, bardzo skuteczny jako organizator. Bardzo przeżył rozpad drużyny Niburski ze słynnymi braćmi Kołodziejczykami, która trzy razy wygrała Grudniowy i klęskę Niburskiego VIP w 2017 roku, ale doczekał się triumfu na VIP Probudex niedawno. W ekipie Niburskiego VIP zagrali Zbigniew Małkowski, Marcin Kołodziejczyk, Paweł Golański, Przemysław Cichoń. Cichoń i Golański zgodnie stwierdzili, że Niburskiemu się nie odmawia.

Specjalne wyróżnienie otrzymał też między innymi zespół FC Błotniki - zajął pierwsze miejsce w roczniku 2005. Grał w składzie: Wojciech Gębka, Wojciech Sternak, Marek Kozubek, Kacper Kucharczyk, Wojciech Merwart. Pozostałe wyróżnienia: Justyna Olesińska - Ulubieniec Publiczności, Katarzyna Michta - Promocja kategorii kobiet, Paweł Jugo - Najlepszy Bramkarz, Łukasz Zawadzki (Moravianie) - Najlepszy Zawodnik, Jakub Jaśkiewicz (Eldorado) - Król Strzelców, Bartosz Celary (Fani Mroza) - Odkrycie Turnieju. Warto dodać, że Probudex Łagów V ufundował wyjazd do Rygi na mecz Polska - Łotwa.

- Jestem zadowolony z tej jubileuszowej edycji turnieju. Zagrało 13 reprezentantów Polski, 39 zawodników, którzy mają na koncie występy w ekstraklasie, było dużo fajnych drużyn. Widać, że trójki cały czas się rozwijają, idą w dobrym kierunku. Myślę, że kolejny turniej będzie jeszcze lepszy, a mecze będą się odbywać już nie tylko w Kielcach, ale również w innych wojewódzkich miastach. Widać, że jest duże zapotrzebowanie na tego typu imprezę - powiedział Jaromir Kruk, pomysłodawca i organizator turnieju.

SPONSORZY I PATRONI 25 TURNIEJU GRUDNIOWEGO
Polski Związek Piłki Nożnej
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Urząd Miasta Kielce
Rada Miasta Kielce
Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek
Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej
Probudex Łagów V
Korona Kielce
APH Do-centa
Euro-Sklep
Groszek
Wodociągi Kieleckie
Firma Usługowo-Handlowa Grzegorz Dworak – Małogoszcz
Targi Kielce
Żelazny Energy Drink
Stalko Regeneracja – Karol Stalmasiński
Wiceminister Sportu i Turystyki – Anna Krupka
Fabryka Futbolu
Autocentrum I.M. Patecki KIA, Zakładowa 12 w Kielcach
Leśna Promenada
Natural-Med – Krzysztof Demko
Szkoła Jazdy Korona MM – Michał Misztal
DAP Kielce – Adrian Leszczyński
Kieleckie Stowarzyszenie Sportowe Gol
Fundacja Przystanek Dziecko – Robert Woźniak
Niburski NIK – Krzysztof Niburski
E1Gokarty Kielce – Mateusz Tutaj
Fabet Konstrukcje
Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek
Centrum Kształcenia Torus w Kielcach
Region Świętokrzyski NSZZ Solidarność
Starostwo Powiatowe w Kielcach
Eurocash Logistyka
Ewa Łukawska – projektantka mody
Restauracja Plejada na Rynku w Kielcach
MMW Szalunki – Paweł Kosmala
Dawidex
Keepermania
Soccer City
Lokum Nieruchomości
Sezonova
DAFI
Trofex
MK Broker Mateusz Kowalski
Leyraa Shop – Anna Mieszkowska
KFC
Kielecki Futbol
Dukla Praga
Piast Gliwice
Górnik Zabrze
Wisła Płock
Miedź Legnica
Echo Dnia
Radio Kielce
Radio Fama
Tygodnik Piłka Nożna
Łączy Nas Piłka
Posłanka do Parlamentu Europejskiego Beata Gosiewska
Senator Krzysztof Słoń
Poseł do Sejmu RP Artur Gierada
Marta Barczok
Wojciech Szczęsny
Łukasz Fabiański
Igor Lewczuk
Rafał Siemaszko
Tomas Hubschman
Damian Kądzior
Tomasz Kędziora
Przemysław Banasik
Coctailove – Mateusz Pyrka
Luiza Jankowska
Ewa Wodyńska
Aleksandra Zyner
Karolina Mołodzińska
Ewelina Gardias-Rauczyńska
Radni Miasta Kielce
Maciej Bursztein
Jarosław Karyś
Anna Kibortt
Kamil Suchański
Karol Wilczyński
Joanna Winiarska
Agata Wojda
Katarzyna Zapała

POLECAMY RÓWNIEŻ:Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]
Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowaZgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich


ZOBACZ TEŻ: Sportowy flesz filmowy. Którzy sportowcy mają najwięcej dzieci?

Wideo

Dodaj ogłoszenie