Znów wypadek na obwodnicy Kielc! Uważajcie! (zdjęcia)

  Znów wypadek na obwodnicy Kielc! Uważajcie! (zdjęcia)

  /Alp/, /r/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Na miejscu wypadku na obwodnicy Kielc.

  Na miejscu wypadku na obwodnicy Kielc. ©Aleksander Piekarski

  Trwa seria wypadków na obwodnicy Kielc. W sobotę po godzinie 10 rozbił się ford mondeo. Wpadł w poślizg z powodu wody zalegającej na jezdni. Kielecka obwodnica okazuje się być wielką fuszerką. Służby drogowe na szczęście szybko reagują. Apelujemy! Kierowcy zwolnijcie na "7" jadąc obwodnicą Kielc, jest bardzo niebezpiecznie.
  Na miejscu wypadku na obwodnicy Kielc.

  Na miejscu wypadku na obwodnicy Kielc. ©Aleksander Piekarski


  Od kilku dni mają kłopoty kierowcy omijający Kielce ekspresową trasą S7 szczególnie pomiędzy węzłami w Niewachlowie, a Jaworznią. Od czwartku dochodzi tam do paru wypadków dziennie. Dziś nie można mieć już wątpliwości, że w znacznym stopniu przyczynia się do tego woda gromadząca się na nawierzchni po systematycznie padających deszczach. Nawet przy największych opadach woda powinna być odprowadzana poza drogę. Niestety na wybudowanej kosztem setek milionów obwodnicy Kielc najwyraźniej odwodnienia zrobione są bardzo źle.

  W sobotę przed południem w pobliżu miejsca, w którym rozbiły się w ostatnich dniach co najmniej cztery samochody wpadł w poślizg ford mondeo tak jak poprzednie auta jadący w kierunku Krakowa. Kierowca poruszający się za nim widział jak nagle ford nie przekraczający 100 kilometrów na godzinę traci kontakt z podłożem, wpada na pas zieleni pomiędzy jezdniami i rozbija się na barierze ochronnej. Ludziom w nim jadącym nic się nie stało.

  Nieco dalej przed szczególnie ostatnio feralnym miejscem drogowcy ustawili znak ograniczający szybkość do 60 kilometrów na godzinę. Okazuje się, że powinny się pojawić też w innych miejscach. Kierowca, który dzwonił do nas po porannym wypadku zwracał uwagę, że w nocy znaków nie widać, powinny być tez światła ostrzegawcze.

  Na obwodnicy są ekipy drogowców, pracują przy odwodnieniach, ale już teraz widać, że kielecka obwodnica wymaga natychmiastowej naprawy! O sytuacji będziemy informować na bieżąco.

  Czytaj także: Skandaliczna drogowa fuszerka czy przypadek? Cztery wypadki w ciągu doby w tym samym miejscu obwodnicy Kielc

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (37)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (37) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone