Zobacz, jak piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce wygrali turniej Szczypiorno Cup w Kaliszu [DUŻO ZDJĘĆ]

PK
Karina Zachara/Szczypiorno Cup
Piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce wygrali w Kaliszu turniej Szczypiorno Cup o Puchar Prezydenta RP, Andrzeja Dudy. Kielczanie pokonali MMTS Kwudzyn 34:17, Orlen Wisłę Płock 36:30 i w finale ukraiński Motor Zaporoże 36:33. Kielczanom przypadły trzy wyróżnienia indywidualne: najlepszym zawodnikiem finału został Alex Dujszebajew, najlepszym strzelcem turnieju Luka Cindrić (19 bramek), a najlepszym zawodnikiem turnieju Michał Jurecki. Zobacz zdjęcia z finałowego meczu, których autorką jest Karina Zachara.