Terminarz drugiej grupy klasy A - jesień 2012
1. kolejka, 18-19 sierpnia
Baszta Rytwiany - OKS Opatów
Gród Wiślica - Agricola Łoniów
Zryw Zbigniewice - Stal Kunów
Świt Ćmielów - KSZO 1929 II Ostrowiec
Star Starachowice - Koprzywianka Koprzywnica
Victoria Skalbmierz - Wisła Nowy Korczyn
Huragan Wilczyce - Piast Osiek
2. kolejka, 25-26 sierpnia
OKS Opatów - Piast Osiek
Wisła Nowy Korczyn - Huragan Wilczyce
Koprzywianka Koprzywnica - Victoria Skalbmierz
KSZO 1929 II Ostrowiec - Star Starachowice
Stal Kunów - Świt Ćmielów
Agricola Łoniów - Zryw Zbigniewice
Baszta Rytwiany - Gród Wiślica
3. kolejka, 1-2 września
Gród Wiślica - OKS Opatów
Zryw Zbigniewice - Baszta Rytwiany
Świt Ćmielów - Agricola Łoniów
Star Starachowice - Stal Kunów
Victoria Skalbmierz - KSZO 1929 II Ostrowiec
Huragan Wilczyce - Koprzywianka Koprzywnica
Piast Osiek - Wisła Nowy Korczyn
4. kolejka, 8-9 września
OKS Opatów - Wisła Nowy Korczyn
Koprzywianka Koprzywnica - Piast Osiek
KSZO 1929 II Ostrowiec - Huragan Wilczyce
Stal Kunów - Victoria Skalbmierz
Agricola Łoniów - Star Starachowice
Baszta Rytwiany - Świt Ćmielów
Gród Wiślica - Zryw Zbigniewice
5. kolejka, 15-16 września
Zryw Zbigniewice - OKS Opatów
Świt Ćmielów - Gród Wiślica
Star Starachowice - Baszta Rytwiany
Victoria Skalbmierz - Agricola Łoniów
Huragan Wilczyce - Stal Kunów
Piast Osiek - KSZO 1929 II Ostrowiec
Wisła Nowy Korczyn - Koprzywianka Koprzywnica
6. kolejka, 22-23 września
OKS Opatów - Koprzywianka Koprzywnica
KSZO 1929 II Ostrowiec - Wisła Nowy Korczyn
Stal Kunów - Piast Osiek
Agricola Łoniów - Huragan Wilczyce
Baszta Rytwiany - Victoria Skalbmierz
Gród Wiślica - Star Starachowice
Zryw Zbigniewice - Świt Ćmielów
7. kolejka, 29-30 września
Świt Ćmielów - OKS Opatów
Star Starachowice - Zryw Zbigniewice
Victoria Skalbmierz - Gród Wiślica
Huragan Wilczyce - Baszta Rytwiany
Piast Osiek - Agricola Łoniów
Wisła Nowy Korczyn - Stal Kunów
Koprzywianka Koprzywnica - KSZO 1929 II Ostrowiec
8. kolejka, 6-7 października
OKS Opatów - KSZO 1929 II Ostrowiec
Stal Kunów - Koprzywianka Koprzywnica
Agricola Łoniów - Wisła Nowy Korczyn
Baszta Rytwiany - Piast Osiek
Gród Wiślica - Huragan Wilczyce
Zryw Zbigniewice - Victoria Skalbmierz
Świt Ćmielów - Star Starachowice
9. kolejka, 13-14 października
Star Starachowice - OKS Opatów
Victoria Skalbmierz - Świt Ćmielów
Huragan Wilczyce - Zryw Zbigniewice
Piast Osiek - Gród Wiślica
Wisła Nowy Korczyn - Baszta Rytwiany
Koprzywianka Koprzywnica - Agricola Łoniów
KSZO 1929 II Ostrowiec - Stal Kunów
10. kolejka, 20-21 października
OKS Opatów - Stal Kunów
Agricola Łoniów - KSZO 1929 II Ostrowiec
Baszta Rytwiany - Koprzywianka Koprzywnica
Gród Wiślica - Wisła Nowy Korczyn
Zryw Zbigniewice - Piast Osiek
Świt Ćmielów - Huragan Wilczyce
Star Starachowice - Victoria Skalbmierz
11. kolejka, 27-28 października
Victoria Skalbmierz - OKS Opatów
Huragan Wilczyce - Star Starachowice
Piast Osiek - Świt Ćmielów
Wisła Nowy Korczyn - Zryw Zbigniewice
Koprzywianka Koprzywnica - Gród Wiślica
KSZO 1929 II Ostrowiec - Baszta Rytwiany
Stal Kunów - Agricola Łoniów
12. kolejka, 3-4 listopada
OKS Opatów - Agricola Łoniów
Baszta Rytwiany - Stal Kunów
Gród Wiślica - KSZO 1929 II Ostrowiec
Zryw Zbigniewice - Koprzywianka Koprzywnica
Świt Ćmielów - Wisła Nowy Korczyn
Star Starachowice - Piast Osiek
Victoria Skalbmierz - Huragan Wilczyce
13. kolejka, 11 listopada
Huragan Wilczyce - OKS Opatów
Piast Osiek - Victoria Skalbmierz
Wisła Nowy Korczyn - Star Starachowice
Koprzywianka Koprzywnica - Świt Ćmielów
KSZO 1929 II Ostrowiec - Zryw Zbigniewice
Stal Kunów - Gród Wiślica
Agricola Łoniów - Baszta Rytwiany
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?