Zryw Betlejem najlepszy w turnieju futsalu na hali Politechniki w Kielcach [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jaromir Kruk
6 drużyn wzięło udział w III Politechnika Cup, turnieju futsalu, który odbył się na hali Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Ozdobą zawodów okazał się mecz finałowy, a w nim Zryw Betlejem po pasjonującym boju pokonał Dragons 4:3.

Obaj finaliści zmierzyli się w grupie i wygrali Dragonsi 1:0. Półfinały jedni i drudzy przeszli bez problemów, Stokota i La Casa nie miały nic do powiedzenia. W meczu o trzecie miejsce La Casa do przerwy dzięki świetnym paradom bramkarza, Marcina Łatasia prowadziła ze Stokotą, ale po przerwie podopieczni Zdzisława Dudy się posypali i tracili gola za golem. W finale zwycięsko z wymiany ciosów wyszedł Zryw. – To trzecia edycja imprezy i za każdym razem grały inne zespoły. Wszyscy chyba dobrze się bawili – podsumował Artur Obarzanek, organizator zawodów.

III Politechnika Cup

Faza grupowa
Stokota –Altar 1:1
Bramki: Marcin Czyżewski – Paweł Nowaczek

Zryw – KS Wolabol 6:1
Bramki: Tomasz Ślusarczyk 3, Marcin Rabiej ,Wojciech Strójwąs , Łukasz Gudwański - Krzysztof Putowski

Wolabola – Altar 5:3
Bramki: Krzysztof Putowski 3, Damian Bugara 2 – Łukasz Chwastek , Krzysztof Terelak 2

Półfinały
Stokota – Zryw Betlejem 0:6
Bramki; Hubert Piwowarczyk 2, Dawid Bednarski , Dominik Pasternak , Marcin Rabiej , Jakub Bukała

FC. Dragons – La Casa 8:0
Bramki: Krzysztof Bera 2, Marcin Karczewski , Karol Lurzyński 3 , Damian Detka 2

Mecz o 3 miejsce
Stokota – La Casa 6:1
Bramki: Szymon Zawłocki 5, Jarosław Olchawa – Konrad Wójcik

Finał
Zryw Betlejem – FC Dragons 4:3
Bramki: Dawid Bednarski , Łukasz Gudwański , Tomasz Ślusarczyk , Dominik Pasternak – Kamil Kubicki , Karol Lurzyński , Kamil Jaroń