Zamknij

Echo Dnia

Zwiedzaj Sandomierz z Voucherem Optymizmu! Zobacz turystyczną akcję promocyjną miasta. Jest wiele zniżek na atrakcje (INFOGRAFIKI)

Większość atrakcji objętych sandomierską akcją promocyjną zwaną „Voucherem Optymizmu” jest już dostępna. Władze miasta zapraszają do korzystania z promocyjnej

Krzysztof Krogulec

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/9] Następne

Zwiedzaj Sandomierz z Voucherem Optymizmu! Zobacz turystyczną akcję promocyjną miasta. Są zniżki na atrakcje (INFOGRAFIKI)

Większość atrakcji objętych sandomierską akcją promocyjną zwaną „Voucherem Optymizmu” jest już dostępna. Władze miasta zapraszają do korzystania z promocyjnej oferty, umożliwiającej zwiedzanie najbardziej popularnych atrakcji Sandomierza w formie „Vouchera Optymizmu”. „Voucher Optymizmu” kosztuje 24 złote i obejmuje skorzystanie z trzech atrakcji: zwiedzanie Bramy Opatowskiej, seans filmowy „Sandomierz – Królewska Opowieść” w Komnacie Królewskiej Podziemnej Trasy Turystycznej, zwiedzanie z przewodnikiem Podziemnej Trasy Turystycznej. Ponadto posiadacze takich voucherów mają możliwość skorzystania ze specjalnej oferty Partnerów „Vouchera Optymizmu”, obejmującej zniżki między innymi na: noclegi, usługi gastronomiczne, pamiątki sandomierskie, zwiedzanie Sandomierza z przewodnikiem, bądź meleksem i inne. „Vouchery Optymizmu” można nabyć online za pomocą systemu Ekobilet oraz stacjonarnie w Centrum Informacji Turystycznej, działającym w strukturze Sandomierskiego Centrum Kultury (Rynek 20, 27-600 Sandomierz, telefon 15 644 61 05, [email protected]) codziennie w godzinach od 10 do 17. Zapraszamy do Sandomierza!

Na kolejnych slajdach prezentujemy partnerów akcji - czyli gdzie i na jakie zniżki możemy liczyć przy zwiedzaniu Sandomierza >>>>>>>>>>>>>>>>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy